Zpět na » Serie A » Nová posila Milána Bocchetti: Ukážu, co ve mně je

Serie A - Nová posila Milána Bocchetti: Ukážu, co ve mně je

Nová posila Milána Bocchetti: Ukážu, co ve mně je © zimbio.com - Salvatore Bocchetti v dresu Rubinu Kazaň.

0

Líbilo se

06.02. - Obránce Salvatore Bocchetti je pevně rozhodnut dokázat všem okolo sebe, že jeho kvality jsou dostatečné na to, aby nastupoval za milánské AC. Nová posila ze Spartaku Moskva uvádí, že udělá maximum proto, aby Milán dosáhl svých cílů a kvalifikoval se do Ligy mistrů.

Rossoneri podepsali osmadvacetiletého obránce teprve minulý týden, ale Bocchetti už se prý zapracoval do týmu. Hráč, který je v italské metropoli na hostování ze Spartaku Moskva, je nadšen možností hrát za Milán a mít tak možnost být více na očích reprezentačního trenéra Antonia Conteho. V dresu AC chce odevzdat maximum a tato destinace je podle něj nejvyšší možnou příčkou.

V rámci oficiálního představení Bocchetti přítomným novinářům sdělil: „Jak už řekl Mattia Destro, Milán je top klub. Samozřejmě doufám, že mi toto angažmá pomůže také do reprezentace, ale to není hlavním cílem. Je to jen příjemný bonus. Hlavním cílem je to, abych se stal oporou svým spoluhráčům, pravidelně hrál a vyhrával ve skvělém týmu. Máme vysoké ambice a chceme jich dosáhnout.“

„Mojí osobní prioritou je udělat co možná nejlepší dojem, potěšit fanoušky a splatit vedení důvěru, kterou do mne vložilo. Byl jsem spoluhráči i fanoušky skvěle přivítán a děkuji jim za to. Tady v Miláně je to jedna velká úžasná rodina. Teď chci na sobě pracovat, abych zapadl a hrál co nejlépe. Od toho se bude odvíjet všechno další, ať už moje setrvání nebo případná pozvánka do reprezentace.“

„Ve Spartaku jsem neměl moc štěstí, s prvním trenérem jsme měli špatný vztah. A když přišel druhý trenér, tak jsem se zranil. Teď ale začínám úplně novou kapitolu života a chci pro tyto barvy udělat to nejlepší. Od začátku cítím, že jsem součástí něčeho skvělého. Jsem moc šťastný za to, že se všechno podařilo. Jsem tu jen pár dní, ale už cítím, že je všechno v naprostém pořádku. Chci poděkovat všem, kdo mě přivítali a pomáhali mi, s osobními věcmi i profesními. I na hřišti mám skvělé pocity,“ dodává obránce.

Kam dál?

Ondřej Pražák / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
JazzCat - 06.02. Odpovědět

Ach jo, co se to s náma stalo. Nakupujeme 3řadé hráče a ještě se tváříme, že je to bůhvíco. Kde jsou ty doby, kdy do Itálie a Milána chodili nejlepší hráči světa...a navíc ještě ten nový hnusný stadion...mě snad jebne.

JazzCat
Reklama
Reklama
Nejnovější články