Zpět na » Serie A » Pogba letním přestupovým cílem PSG, Francouzi už jednali s jeho agentem

Serie A - Pogba letním přestupovým cílem PSG, Francouzi už jednali s jeho agentem

Pogba letním přestupovým cílem PSG, Francouzi už jednali s jeho agentem © theguardian.com - Paul Pogba

2

Líbilo se

24.01. - Letní přestupovou prioritou Paris Saint-Germain má být Paul Pogba z Juventusu Turín, který by se tak mohl vrátit do své francouzské vlasti. Prezident PSG Nasser El-Khelaifi už se údajně sešel s hráčovým agentem Minem Raiolou, aby mu dal najevo, že o služby jeho klienta eminentně stojí, a také, aby zjistil, jaké jsou Pogbovy představy o případném letním přestupu.

Jméno francouzského reprezentačního záložníka je v poslední době velmi často skloňováno v souvislosti s možným letním odchodem z kádru Juventusu. Doposud se hovořilo zejména o zájmu Realu Madrid a Manchesteru City, podle nejnovějších zdrojů však má největší šanci na úspěch Paris Saint-Germain.

Trenér PSG Laurent Blanc si prý přeje přivést do záložní formace právě Pogbu, v létě totiž s největší pravděpodobností z klubu po čtyřech letech odejde Thiago Motta, kterému vyprší smlouva a o něhož se ucházejí oba milánské kluby, tedy jak AC, tak Inter.

Pogba do Juventusu přišel v roce 2012 jako volný hráč z Manchesteru United, fanoušci Red Devils dodnes považují tento fakt za jednu z největších chyb vedení svého klubu. Jedenadvacetiletý mladík, který začínal s profesionálním fotbalem v Le Havre, se vypracoval mezi hlavní opory Staré dámy a nejzářivější hvězdy italské Serie A.

Hráčův agent Mino Raiola nedávno v jednom z rozhovorů prohlásil, že cena Paula Pogby se aktuálně pohybuje okolo 80 milionů liber, pokud tedy v létě budou Pařížané skutečně chtít turínský klenot získat, budou muset sáhnout pořádně hluboko do svého měšce a provést pravděpodobně nejdražší transfer ve své klubové historii.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Ond?ej Hlavá? / RCM, Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jen nevím proč chce odejít v Juve má pevný flek daří se mu.
Každopádně pro PSG by to byla dobrá posila a i styl hry by mu mohl sednout-

CantonaErik

Tak PSG, pokud vhodně posílí, má, myslím si, větší šanci na nějaký výraznější úspěch v Lize mistrů než Juve... Navíc by byl doma, to se taky počítá.

indianajones

Juve nemá o tolko horší tím ako PSG ale má viac peňazí to je pravda Smajlík 4

thornhill

Ale má horšího trenéra a obranu. Smajlík 1 A v Lize mistrů Juventusu prostě moc nevěřím zatím...

indianajones

Podle mě nejlepší možná destinace pro něj, pokud se rozhodne z Juventusu odejít.

indianajones
Reklama
Reklama
Nejnovější články