Zpět na » Serie A » Inter blízko další posile: Dohodl záložníka Marcela Brožoviče

Serie A - Inter blízko další posile: Dohodl záložníka Marcela Brožoviče

Inter blízko další posile: Dohodl záložníka Marcela Brožoviče © calcio.fanpage.it - Marcelo Brozović

0

Líbilo se

23.01. - Nákupy Interu Milán nekončí! Další posílení se týká zálohy a trenér Roberto Mancini by se již brzy mohl dočkat dalšího záložníka. Inter Milán se chystá oznámit jméno další posily. Tou by se podle všeho měl stát záložník Marcelo Brožovič z Dinama Záhřeb.

Inter Milán je zatím na přestupovém trhu hodně aktivní. Přivedl mimo jiné Lukase Podolskiho z Arsenalu a útok posílil především mladý švýcarský útočník Xherdan Shaqiri. V tomto ohledu se splnilo to, co říkal trenér Roberto Mancini, když přicházel na San Siro - že mu vedení naprosto důvěřuje a poskytne cokoli, o co požádá. V honbě za lepšími pozicemi a vysněnou Ligou mistrů se z Interu začíná stávat mnohem ambicióznější tým. A posily tím nekončí.

Právě naopak. Po zisku dvou výše zmíněných hráčů se trenér Mancini upnul k záloze. V ní měl mnoho hráčů, ale jen s nemnoha z nich byl opravdu spokojen. To se týká například Reného Krhina, Zdravka Kuzmanoviće nebo Yanna M’Vily. S tím se podle posledních zpráv milánský tým rozloučil a odeslal jej do Kazaně s předstihem. Kuzmanović by měl brzy zamířit do Německa, takže příchod záložníka byl jen otázkou času.

Inter dlouho usiloval o Lucase Leivu, který není v Liverpoolu spokojen. Reds jej ale odmítli pustit. To samé se opakovalo v případě dalšího vysněného záložníka. Mario Suárez z Atlética Madrid se posilou Interu pravděpodobně také nestane, protože ani jeho nechce Atlético prodávat. A tak se pozornost sportovního ředitele Piera Ausilia obrátila jinam. Konkrétně do Záhřebu, kde působí talentovaný mladík Marcelo Brožovič. O něj sice dlouho stál druhý milánský klub, ale z obchodu nakonec sešlo.

Inter Milán má navíc s Dinamem skvělé vztahy, minimálně od doby příchodu Matea Kavačiče. Zřejmě i ten sehrál důležitou roli v dalším obchodním jednání svého celku, protože italská média dnes uvedla, že se Inter Milán blíží dohodě s Dinamem. V průběhu dnešního odpoledne se přidávaly další servery a noviny, které potvrzovaly, že vedení Interu nejenže jedná s Dinamem, ale dokonce se mu podařilo získat souhlas hráče i vedení Dinama!

Server calciomercato.it uvedl, že Inter v sobotu ohlásí další posilu. Marcelo Brožovič by měl vyměnit chorvatský klub za milánský a v sobotu by měl přiletět do italské metropole ke zdravotní prohlídce a následnému podpisu smlouvy. Inter Milán by za služby mladého hráče měl poslat do Záhřebu cenu osmi milionů eur. To je přesně o polovinu víc, než nabízel jeho městský sok v létě. Dvaadvacetiletý chorvatský reprezentant má na kontě 25 zápasů za první tým ve všech soutěžích dohromady a vstřelil v nich 3 branky.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Ondřej Pražák / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články