Zpět na » Serie A » Zamíří Sneijder do Turína nebo Manchesteru?

Serie A - Zamíří Sneijder do Turína nebo Manchesteru?

Zamíří Sneijder do Turína nebo Manchesteru? © http://spor.haberler.com/ - Wesley Sneijder zařídil postup

1

Líbilo se

06.01. - Wesley Sneijder možná už není hlavní hvězdou jakéhokoli týmu, ale přesto se stále jedná o velmi kvalitního hráče, které chce nejeden velkoklub. Angažmá v Turecku jej připravilo o trochu pozornosti, ale v lednovém přestupním termínu se jeho jméno dostalo opět do povědomí skautů a trenérů. Posledními dvěma zájemci jsou Juventus Turín a Manchester United.

Juventus shání posilu na pozici hráčem mezi zálohou a útokem. V současné době je to priorita trenéra Massimiliana Allegriho, který trvá na koupi podobného hráče. Poslední dobou se výběr z mnoha kandidátů zúžil na dva - Xherdana Shaqiriho z Bayernu Mnichov a právě nizozemského záložníka z Galatasaray Istanbul. Vedení tamního celku jasně řeklo, že hráče nechce pouštět, ale v cestě mu při zaplacení výkupní klauzule stát nebude.

Stará dáma byla považována za favorita na zisk Wesleyho Sneijdera již delší dobu a některé italské deníky přinesly zprávu o tom, že obchod je již uzavřen a Sneijder se co nevidět stane posilou Bianconeri. Ti se ale nemohou domluvit s vedením tureckého celku na ceně za hráče. Trenér Max Allegri je ale známým příznivcem Sneijderových schopností a již několikrát sdělil, že by tohoto hráče rád přivedl do týmu.

Stanice Sky Sport Italia nyní uvedla, že jakýkoli pokrok v tomto obchodu se zatím nekoná. Galatasaray totiž požaduje za hráče 7 až 8 milionů eur, zatímco Stará dáma je ochotná zaplatit maximálně pět milionů eur. To ale není jediný problém pro Bianconeri. Podle zpráv deníku Gazzetta dello Sport a Daily Express z Anglie se do hry vložil další klub. Je jím Manchester United, který za hráče již údajně nabídl nespecifikovanou cenu.

Samotný hráč prý preferuje Itálii, protože se Serií A již má své zkušenosti. Své největší úspěchy si připsal v dresu milánského Interu. Dalším problémem by mohl být fakt, že manželka hráče - modelka a herečka Yolanthe Cabau - se nechce z Turecka stěhovat. Kdo nakonec vyhraje souboj o hráčův podpis?

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Ondřej Pražák / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články