Zpět na » Serie A » AC Milan chce obránce Santona z Newcastlu

Serie A - AC Milan chce obránce Santona z Newcastlu

AC Milan chce obránce Santona z Newcastlu © sportinglife.com - Davide Santon

2

Líbilo se

05.01. - Slavný milánský klub se chce vrátit na první příčky Serie A, k tomu ale vede dlouhá cesta. Po angažování mladého a ambiciózního trenéra je vedení rozhodnuto také investovat do kádru. Své sliby pomalu začíná plnit.

Milánský klub odeslal na hostování španělského toreadora Fernanda Torrese, který ani v Itálii nedokázal nastartovat svoji uvadající kariéru. Podle mnohých AC na tomto obchodu vydělalo, protože jeho součástí byly také služby italského reprezentanta Alessia Cerciho po dobu roku a půl. Vypadá to ale, že tím obchody v sídle prezidenta Adriana Gallianiho nekončí.
Podle posledních zpráv z Itálie se AC chystá splnit další požadavky trenéra Pippa Inzaghiho. Tím dalším je krajní obránce s velkým potenciálem a schopnostmi, který by v ideálním případě dokázal alternovat na obou krajích defenzivní linie. Přesně takovým hráčem je italský bez Davide Santon, jenž nyní hájí barvy anglického Newcastlu.
Někdejší hráč městského rivala AC Interu v minulém týdnu oslavil své čtyřiadvacáté narozeniny, takže se stále jedná o mladého hráče s velkým potenciálem. Do týmu Magpies přišel v roce 2011 a od té doby patří k jeho oporám. Tedy, až do této sezóny.
V ní se totiž Santon zranil a osm měsíců laboroval se zraněným kolenem. Tim pádem vypadl ze sestavy a v letošní sezóně si připsal jen jedno vystoupení v rámci FA Cupu. To není jediný důvod, proč by se Davide Santon mohl stěhovat. Bude si totiž muset zvykat na nového manažera, neboť Alan Pardew podepsal smlouvu s Crystal Palace.
Toho by rádo využilo právě AC, které dle informací deníku Corriere dello Sport již kontaktovalo anglický celek ve snaze získat hráče na půlroční hostování s následnou opcí na trvalý přestup. K tomu se živě spekuluje o příchodu jednoho záložníka a jednoho hrotového útočníka. Rodí se v Miláně další vyzyvatel Juventusu?

Kam dál?

Ondřej Pražák / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Hagim - 05.01. Odpovědět

Neee do AC neee, zpátky do INTERU Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18

Hagim

On v nějakém rozhovoru říkal, že je to Milanista, i když hrál za Inter. Smajlík 1 Stejně jako třeba Poli. Takže věřím, že ho Galliani přivede tam, kam patří.

indianajones
Reklama
Reklama
Nejnovější články