Zpět na » Serie A » Řím bude potit krev pro Scudetto, varuje Florenzi

Serie A - Řím bude potit krev pro Scudetto, varuje Florenzi

Řím bude potit krev pro Scudetto, varuje Florenzi © romanistadentro.it - Florenzi a Totti

0

Líbilo se

05.01. - Mladý záložník hájící barvy AS Řím nedávno prodloužil smlouvu se svým mateřským klubem a už začal pomýšlet na další možné cíle. Tím největším je pro Florenziho mistrovské Scudetto. A pro jeho zisk je prý mužstvo z hlavního města ochotno bojovat až za hranici svých možností.

Alessandro Florenzi varuje Juventus Turín, který prozatím hájí první příčku, že se AS rozhodně nechce vzdávat. Dokud existuje alespoň nějaká možnost na zisk titulu, bude prý tým kolem kapitána Francesca Tottiho "potit krev".
Mladý záložník prošel juniorskými týmy AS Řím a nějakou část své kariéry strávil na hostováních. Když klub uznal, že má zkušeností dostatek a jeho služeb že je třeba, povolal jej zpátky na Stadio Olimpico. V kádru mu nyní patří důležité místo a fanoušky AS je milován. Mnozí odborníci v něm vidí další osobnost typu Francesca Tottiho či Danieleho De Rossiho.
Reputaci oddaného hráče podpořil i ti podpisem nové smlouvy, která jej nyní v Římě váže do roku 2019. Vedení hráči za jeho dosavadní služby poděkovalo také zvýšením roční gáže na 2 miliony eur za sezónu plus bonusy. A tohoto kroku si Florenzi moc váží. V rozhovoru pro stanici Sky Sport Italia Florenzi sdělil: "Obě strany k tomu učinily vstřícný krok. Hrozně jsem si přál prodloužit."
"Vyrostl jsem tady a odmalička sledoval Tottiho v televizi. Pořád nemůžu uvěřit tomu, že hraji v jednom týmu s takovou legendou. Mám pro něj jen slova uznání, je to profesionál a skvělý člověk na hřišti i mimo něj," dodal Florenzi na adresu svého kapitána. Vlci z Věčného města jsou nyní na druhé příčce Serie A a Florenzi doufá, že se dostanou i na první místo.
Lídrem ligy je Juventus Turín, na nějž ztrácí AS tři body. "Bylo by to hrozné zklamání, kdybychom nedokázali vyhrát ligu. Moc toužíme po Scudettu a budeme potit krev, když to bude třeba," varuje nejbližší konkurenty italský reprezentant.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Ondřej Pražák / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Zatial potia len papulami, v tom su majstri sveta. Aj ked Florko je jeden z mala tych, ktori nechvaju na ihrisku vsetko. Forza Florenzi

Rimskyvlk
Reklama
Reklama
Nejnovější články