Zpět na » Serie A » Méxes doufá v prodloužení smlouvy

Serie A - Méxes doufá v prodloužení smlouvy

Méxes doufá v prodloužení smlouvy © forzaitalianfootball.com - Mexes

0

Líbilo se

02.01. - Francouzský stoper Philippe Méxes se médiím svěřil se svým snem. Doufá, že s AC Milán prodlouží smlouvu a bude v klubu i nadále působit co možná nejdéle. Jeho euforii ještě podpořila poslední výhra v přátelském utkání s Realem Madrid.

Philippe Méxes je jedním z hráčů, kterým končí smlouva již 1. června tohoto roku. Jednání o prodloužení stávajícího kontraktu jsou zatím v nedohlednu, ale minimálně ze strany hráče samotného je vidět aktivita a jasné představy. Francouzský stoper a někdejší opora římského AS má jediný cíl - prodloužit smlouvu a zůstat rozhodujícím elementem v obranné linii nově vyhlížejícího milánského celku.

AC Milán se snaží dostat zpět mezi absolutní špičku italské Serie A a potažmo i Evropy. Mladý tým prochází generační obměnou a pod dohledem začínajícího trenéra Pippa Inzaghiho sází na mládí, dravost a nové herní styly. Zatímco v Serii A se mladý celek několikrát pozastavil a v tabulce mu patří až sedmé místo. AC ale stále dokáže překvapit. A demonstroval to například v posledním utkání právě skončeného roku, když sehrál přátelské utkání se slavným Realem Madrid. I díky dvěma brankám Stephana El Shaarawyho španělského soka porazil poměrem 4:2.

K tomuto nečekanému úspěchu se vrátil také francouzský stoper Philippe Méxes, když byl žurnalisty z deníku Dubai Sports zpovídán. Po zápase si našel pár minut také na svou situaci v klubu a s tím spojené prodloužení smlouvy.

„Byl to hrozně náročný zápas. Sice se jednalo o přátelské utkání, ale přesto jsme stáli proti skvělému týmu,“ uvedl někdejší hráč římského AS. „Hrát proti Realu Madrid jsem vždycky považoval za velkou čest. Vyhrát takový zápas je velkým přínosem pro týmového ducha a jeho sebevědomí. Můžeme na tento úspěch navazovat a do budoucnosti počítat s tím, že umíme porazit kohokoli.“

„Z mého pohledu bych řekl, že i když stárnu, stále mám na nejvyšší úroveň. Mám ještě hodně co dokázat a umím toho hodně darovat. Učit mladší hráče, pomáhat jim. K prodloužení mé smlouvy ještě nedošlo, ale já doufám, že brzy se tato situace změní. Chci prodloužit a zůstat,“ napověděl francouzský obránce vedení AC.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Ondřej Pražák / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články