Zpět na » Serie A » Janov opouští Pinilla, přijít by mohl Pandev

Serie A - Janov opouští Pinilla, přijít by mohl Pandev

Janov opouští Pinilla, přijít by mohl Pandev © sscnapoli.it - Goran Panděv

0

Líbilo se

30.12. - Mauricio Pinilla po půl roce opouští Janov a v nejbližších dnech podepíše smlouvu s Atalantou. Vedení janovského klubu se naopak zajímá o Gorana Pandeva, který zřejmě skončí v tureckém Galatasarayi.

Za 2 miliony eur získal Janov z Cagliari chilského útočníka Mauricia Pinillu a očekávání byla velká. Ve 14-ti zápasech se třicetiletý hráč trefil čtyřikrát, což není špatné, ale po celou podzimní část byl Pinilla ve stínu Alessandra Matriho.

I proto Pinilla v rámci italské Serii A opět mění dres. Po Chievu. Grossetu, Palermu, Cagliari a Janovu si vyzkouší již šestý italský klub, zítra by měl podepsat smlouvu s Atalantou. Ta by za něj údajně měla zaplatit 3 miliony eur, tedy o půl milionu více, než kolik pár dní před Vánocemi nabízel Turín.

Janov naopak usiluje o příchod Gorana Pandeva z Galatasaraye. Ten přišel v létě za necelé tři miliony z Neapole právě do turecké metropole, zatím ale odehrál pouze dva zápasy. Ačkoliv vedení istanbulského klubu potvrdilo, že s Pandevem počítá, jeho odchod není vyloučen.

O služby makedonského útočníka se zajímala i Neapol, jeho dřívější zaměstnavatel. Momentálně vstoupil do hry i v Serii A zatím šestý Janov, který je již údajně v kontaktu se zástupci tureckého klubu.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články