Zpět na » Serie A » Ménez: Nepotřebuji si hrát na hvězdu proto, abych byl milován

Serie A - Ménez: Nepotřebuji si hrát na hvězdu proto, abych byl milován

Ménez: Nepotřebuji si hrát na hvězdu proto, abych byl milován © zeenews.india.com - Jérémy Ménez je ve skvělé formě.

0

Líbilo se

22.12. - Milánskému AC se v poslední době daří znovu nalézt sebe sama a mladý tým se po velkých změnách opět stává náročným soupeřem. Naposledy to pocítilo římské AS, které v posledním kole tohoto roku s Milánem jen remizovalo. Velkou zásluhu na tom má zlepšující se Jérémy Ménez.

Francouzský hráč přicházel do Itálie, aby zde hájil barvy právě římského týmu. Měl pověst velmi talentovaného hráče, ale také osobitého charakteru, se kterým se díky jeho divokosti a nepředvídatelnosti dá jen těžko vycházet. Po angažmá v hlavním městě, které bylo poznamenáno také chybami v hráčově náročném charakteru, zamířil Ménez zpět do vlasti.

Ale ani v Paris Saint-Germain se naplno neprosadil. Před sezonou se „zlý chlapec“ vrátil do Serie A, kde ho zlákalo AC Milán. A podle výsledků Méneze i klubu to byla vynikající volba. Jérémy Ménez vyspěl, uklidnil se a dokáže být rozdílovým hráčem. Své rozhodnutí si pochvaluje a rád by si dokonce znovu zahrál za reprezentaci.

Mladý útočník zatím září a v klubu si jeho přítomnost pochvalují. V šestnácti zápasech nastřílel osm branek a k nim přidal ještě jednu asistenci. Sedmadvacetiletý hráč si pochvaluje formu svoji i celého týmu a říká, že je moc rád, když má důvod těšit se na každý zápas a užívat si jej.

„Musím se víc smát. Můj otec i bratr mi to hodně připomínají,“ sdělil útočník v rozhovoru pro Telefoot. „Ale někdo to špatně pochopil, protože si to novináři vyložili jako známku toho, že nejsem šťastný. Jen jsem stydlivý člověk a svoje emoce nedávám najevo příliš často. Ve fotbale musíte často předstírat, že jste spokojení, aby vás lidé měli rádi. Ale takový já nejsem.“

Někdejší hráč římského AS se ve vzpomínkách vrátil k angažmá v Paříži. „V prosinci mi nabídli prodloužení smlouvy, ale už jsem byl rozhodnutý, že odejdu. Nebylo to proto, že bych chtěl víc peněz, ale chtěl jsem víc hrát. Miluji fotbal a tady je to konečně vidět. Když mi zazvonil telefon, dozvěděl jsem se, že mě chtějí vidět pánové Galliani a Inzaghi. To byl skvělý pocit, protože si jich moc vážím. Byl jsem na dovolené na Ibize a oni mě chtěli vidět, tak přijeli.“

„Teď mám další cíle - chci hrát tak dobře, abych se znovu dostal do francouzské nominace. Moc rád bych si zahrál na EURO 2016. Nic jsem pro Les Bleus ještě neudělal a chci začít nový list. Nedával jsem hře úplně všechno, ale teď v Miláně je to jiné. Chci hrát co nejvíc, abych se dostal zpátky do národního týmu,“ uzavírá Ménez.

Kam dál?

Ondřej Pražák / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články