Zpět na » Serie A » Torres se poprvé v dresu AC trefil, Rossoneri přesto tři body neberou

Serie A - Torres se poprvé v dresu AC trefil, Rossoneri přesto tři body neberou

Torres se poprvé v dresu AC trefil, Rossoneri přesto tři body neberou © 101greatgoals.com - Fernando Torres

3

23.09. - REVIEW Fernando Torres poprvé nastoupil v dresu AC Milán a ihned skóroval. Favorit ale nad nováčkem z Empoli nezvítězil, nakonec bere bod za remízu 2:2.

Empoli FCEmpoli 2:2 (2:1) AC MilánMilan AC

Branky: 13. Tonelli, 21. Pucciarelli - 43. Torres, 58. Honda

Empoli o víkendu poprvé získalo bod a bodovat chtělo i dnes, naopak AC Milán si chtěl spravit náladu po porážce od Juventusu. Do vedení šli překvapivě domácí, už ve 13. minutě po rohovém kopu zasáhl míč hlavou Lorenzo Tonelli a Abbiati byl bez šance.

Za dalších osm minut to bylo již o dvě branky, po velké chybě hostující obrany se sám před Abbiatim zjevil Pucciarelli a měl velice jednoduchou práci. AC Milán vzápětí přišel o zraněného Van Ginkela a zdálo se, že v tomto utkání se hostům nic nepovede.

První větší šanci si AC vypracovalo až ve 38. minutě, střelu Bonaventury ale Sepe bez problémů lapil. Stejně si nakonec vedl i o čtyři minuty později, i když pokus Torrese mu nadělal větší problémy. A za další minutu už lovil míč ze sítě, na centr Abateho si naskočil Fernando Torres a ve svém prvním utkání v dresu Rossoneri skóroval.

Začátek druhé půle ovšem překvapivě znovu patřil domácím, Tavano se dokonce sám řítil na Abbiatiho, ten však minul. A tak přišel trest, v 58. minutě Keisuke Honda vystřelil k levé tyči a Sepe se jen díval. Obrat mohl dokonat Ménez, jenže jeho ránu nakonec zastavilo břevno.

Vzápětí to zkoušel i Torres, z úhlu ale minul. V závěru si velice zajímavě počínal domácí záložník Valdifiori, který během jedné minuty inkasoval dvě žluté karty a putoval předčasně do sprch. Krátkou přesilovku ale AC Milán zužitkoval nedokázal a po dvou vítězstvích tak podruhé ztratil, s Empoli tentokrát remizoval 2:2.