Zpět na » Serie A » Neapolské sny - Vieri a Liga mistrů

Serie A - Neapolské sny - Vieri a Liga mistrů

0

Líbilo se

18.05. - Neapol se v Serii B velmi přiblížila přímému postupu do nejvyšší soutěže. Klubu se slavnou minulostí stačí zvítězit v posledních čtyřech kolech a jeho budoucnost v Serii A je jistá. Díky tomu vládne na jihu Itálie optimismus a klubové vedení začíná přemýšlet o nákupu Vieriho a snít o Lize mistrů.

Velká jména uvažovaných posil padají v Neapoli v průběhu této sezóny velmi často. Prezident De Laurentiis se zmínil například o tom, že chce pod Vesuv přivést Messiho, Jankulovskiho, Matuzalema nebo Bojinova. Klíčem číslo jedna v cestě na vrchol evropského fotbalu má být nyní pro Neapol Christian Vieri.

Za Neapol dříve nastupoval "Bobův" bratr Max. Christian, jenž během své kariéry prošel v Itálii šesti kluby z nejvyšší soutěže, však v neapolském týmu ještě nepůsobil. Generální ředitel Neapole Pierpaolo Marino již kontaktoval hráčského agenta Sergia Bertiho, jehož klientem je právě Vieri. Následovat by měla schůzka s Ivanem Ruggerim, šéfem Atalanty.

"Chceme se probojovat do Ligy mistrů. Neapol by měla hrát s týmy jako je Paris Saint Germain, Dynamo Kyjev nebo Real Madrid;" netají velké ambice neapolský prezident Aurelio De Laurentiis. V zápětí dodal:"Nelíbí se mi, jak jsme v Itálii podceňovaní. Neapol musí zaučít na evropské poháry, ne na scudetto."

/ channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články