Zpět na » Serie A » Galliani: Žádnou nabídku za Balotelliho jsme nedostali

Serie A - Galliani: Žádnou nabídku za Balotelliho jsme nedostali

Galliani: Žádnou nabídku za Balotelliho jsme nedostali © gazzetta.it - Mario Balotelli umlčuje fanoušky

1

Líbilo se

22.07. - Šéf milánského klubu po delší době rázně utnul spekulace o přestupu útočníka Maria Balotelliho. Jedním z vážných zájemců měl být také londýnský Arsenal a média již spekulovala o sumě, kterou měl Arsene Wenger do Milána zaslat. Podle Adriana Gallianiho ale žádná nabídka nedorazila.

Šéf milánského klubu po delší době rázně utnul spekulace o přestupu útočníka Maria Balotelliho. Jedním z vážných zájemců měl být také londýnský Arsenal a média již spekulovala o sumě, kterou měl Arsene Wenger do Milána zaslat. Podle Adriana Gallianiho ale žádná nabídka nedorazila.

AC Milán trénuje v Monze a před začátkem předsezónní přípravy se hodně spekulovalo o tom, kdy odejde Mario Balotelli. Adriano Galliani, výkonný ředitel AC Milán ale nyní vyvrátil podobné zvěsti tím, že ani kritizovaný hráč by neměl odcházet.

Balotellimu se - stejně jako celé italské reprezentaci - nepovedl brazilský šampionát. A pokud jej AC Milán chtělo prodat, jeho cena rapidně klesla. Teď si mladý útočník užívá odpočinek a rodinnou dovolenou v New Yorku, aby dohnal vypětí a nabral síly, o které ho MS připravilo. Další týden by se ale měl již naplno vrátit k trénování, neboť AC čeká americké turné.

Některé zdroje tvrdily, že se Arsenal dohodl s AC Milán na přestupu Maria Balotelliho výměnou za 16 milionů liber. Adriano Galliani ale něco takového rázně odmítá. „Žádná nabídka za Maria Balotelliho nedorazila, to můžu potvrdit. S Arsenalem jsme před mistrovstvím o něčem hovořili, ale již delší dobu mezi sebou žádný kontakt neudržujeme.“

Dalším hráčem, který by kádr rossoneri mohl opustit, je Brazilec Robinho. O toho se hodně zajímá zámořský celek Orlando City, který již angažoval Kaká. „Snažíme se udělat podobnou dohodu jako v případě Kaká. Stále se ale naše představy ještě liší. V pondělí jsme však mluvili s jeho agentem a myslím, že jsme mnohem blíže uzavření celého případu.“

Galliani byl tázán také na další přestupové cíle, ale odmítl být konkrétnější. Trenér Pippo Inzaghi je prý zatím spokojený s tím, jak společnost postupuje na přestupním trhu. „Ohledně Domenica Criscita nemáme žádné novinky. Je to samozřejmě výborný hráč. A to je i Alessio Cerci. Je to ale hráč FC Turín,“ uzavřel poněkud nejasně Galliani.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Ondřej Pražák / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

tak chlapec si zahrá za Milánske béčko a bude klud

thornhill
Taibi - 22.07. Odpovědět

kdo by ho tak chtěl Smajlík 12

Taibi
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články