Zpět na » Serie A » Známky, ohlasy a videa z Litvy

Serie A - Známky, ohlasy a videa z Litvy

0

Líbilo se

07.06. - Italové uzavřeli reprezentační sezónu výhrou v Litvě. Zatímco v sobotním utkání nalezli azzurri hlavního střelce v osobě Inzaghiho, včera jej zastoupil Quagliarella. Na jeho góly se můžete společně se známkováním italských fotbalistů podívat v tomto článku. I tentokrát nabízíme některé z pozápasových ohlasů z řad azurového týmu.

Vysokého hodnocení dosáhl brankář Gianluigi Buffon, který v první půli zabránil litevskému vyrovnání. Díky přesným centrům a přihrávkam redakce Datasportu ocenila i výkon záložníka Pirla. Známky 8 ovšem dosáhl pouze střelec zápasu Quagliarella. A musíme říci, že tomu tak bylo zaslouženě. Celkově výkon italského týmu jednoznačně převyšoval sobotní počínání na Faerských ostrovech.

Známkování italských hráčů (podle datasport.it):
Buffon 7; Cannavaro 6.5, Zambrotta nehodnocen, Materazzi 6.5, Oddo 6.5; Pirlo 7, De Rossi 6 (Gattuso 6), Perrotta 6.5 (Ambrosini nehodnocen), Di Natale 6 (Del Piero nehodnocen), Quagliarella 8; Inzaghi 6

Známkování (podle Corriere della Sera): Buffon 6,5; Oddo 6, Cannavaro 6, Materazzi 6,5, Zambrotta 6; Pirlo 6,5, De Rossi 5 (Gattuso 6), Quagliarella 8, Di Natale 5,5, Perrotta 5,5; Inzaghi 6

Trenér Donadoni prozradil, proč se jeho týmu dařilo lépe než na Faerských ostrovech. "Stačí mít trpělivost a vyvážit všechny složky (defensivní i ofensivní - pozn. autora). Opět jsme prokázali, že jsme skvělý kolektiv a tým." Ke Quagliarellově výkonu kouč poznamenal: "Chci řici, že se stále více potýkáme s absencemi. Proto dostávají šanci mladí. Itálie vždy mohla nabídnout velké hráče, a bude tomu tak i nadále. To je prostě naše charakteristika."

Samotný muž zápasu a autor dvou gólů Fabio Quagliarella neskrýval spokojenost. Ăštočník Sampdorie za reprezentaci debutoval již v březnu, střelecky se prosadil až nyní. K zápasu Quagliarella dodal: "Chtěl jsem trenérovi i spoluhráčům oplatit důvěru, kterou ve mne vložili, a povedlo se. Nemohl jsem zakončit sezónu lépe než dvěma krásnými góly".

Tolik štěstí jako Quagliarella již neměl Antonio Di Natale, který promarnil dvě slibné šance. Jedné z nich po utkání v Kaunasu litoval. "Mrzí mě, že jsem měl také jednu dobrou příležitost, ale důležité bylo bodovat, a to se nám povedlo. Byli jsme výborní, dařilo se nám držet balón na soupeřově polovině a dařilo se nám i v soubojích jeden na jednoho," uvedl útočník Udinese.

Quagliarellovy branky

Sestřih z celého utkání

/ datasport.it; youtube.com; corriere.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články