Zpět na » Serie A » Další Čech je krůček od Serie A

Serie A - Další Čech je krůček od Serie A

0

Líbilo se

12.06. - Jaroslav Ĺ edivec při dnešní návštěvě rozhlasové stanice Radio Catanista potvrdil, že se o něj zajímá místní klub hrající Serii A - Catania. Ĺ edivec by tedy mohl být dalším českým účastníkem příštího ročníku nejvyšší italské soutěže.

Hable, Mazuch a Jarolím - to jsou jména tří českých fotbalistů, kteří v posledních týdnech přestoupili do týmů italské Serie A. Nyní elitní soutěž mistrů světa možná přivítá dalšího českého hráče. Po pěti sezónách v Itálii je krůček od Serie A Jaroslav Ĺ edivec.

Letošní sezónu odehrál český útočník Jaroslav Ĺ edivec v Crotone, které se neudrželo v Serii B. Plzeňský rodák si v uplynulém ročníku připsal šest ligových branek a jednu trefu v Italském poháru. V Itálii hraje Jaroslav Ĺ edivec již od sezóny 2002/03. Začínal právě v sicilské Catanii, která tehdy ještě hrála Serii B. Poté přestoupil do Perugie a od podzimu 2005 hraje v jihoitalském Crotone.

Ĺ edivec v rozhovoru pro Radio Catanista uvedl: "Jsou zde také další týmy, které se o mě zajímají, ale nejedná se o nic konkrétního. Doufám, že skutečně půjdu do Catanie".

/ tuttomercatoweb.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články