Zpět na » Serie A » Zápas Atalanty Bergamo a AC Milan zrušen po 7. minutách

Serie A - Zápas Atalanty Bergamo a AC Milan zrušen po 7. minutách

Zápas Atalanty Bergamo a AC Milan zrušen po 7. minutách © -

0

11.11. - Výsledky 12. kola Serie A: Zápasy byly ovlivněny tragickou smrtí fanouška Lazia. Zápasy začaly o 15. minut později. Duel Inter Milan - Lazio Řím byl odložen, zápas Atalanta Bergamo - AC Milan po sedmi minutách zrušen kvůli chování domácích fanoušků. Fiorentina ztratila svou neporazitelnost a Juventus si z Parmy odváží bod.

Inter Milan - Lazio Řím (odloženo)

Zápas byl odložen z důvodu tragické smrti jednoho z fanoušků Lazia Řím.

Atalanta Bergamo - AC Milan (zrušen)

Zápas Atalanty s AC Milan trval pouze 7.minut. Ultras Atalanty Bergamo reagovali na údalosti ohledně smrti fanouška Lazia a pokusili se rozbít skleněné bariéry mezi fanouškovským sektorem a hřištěm. Zakročit musela policie a zápas byl po sedmi minutách zrušen a výsledek zápasu bude nejspíše kontumován.

Parma - Juventus Turín 2:2 ( 43 Gasbarroni pen., 57 Pisanu - 76 Legrottaglie, 82 Iaquinta)

Zápas nabídl skvělý fotbal, který nabídl pro oko fanouška naprosto vše. Ze začátu zápasu byli více nebezpeční domácí a Buffon musel několikrát předvést svůj um. Domácí za svou aktivitu byli odměněni ve 43. minutě. Reginaldo zakopnul o Zannettiho nohu a rozhodčí nařídil penaltu, kterou proměnil Gasbarroni. Ve druhé půli domácí svůj náskok zvýšili v 57. minutě, když se trefil Pisanu. S Juventusem to vypadalo zle, ale Bianconerri se nevzdali a v 76. minutě snížil Legrottaglie. Zápas okořenily dvě červené karty. Nejdříve šel pod sprchy Chielliny. I tak Juventus dokázal vyrovnat, když se trefil Iaquinta a dokonal tak comeback Juventusu. V závěru byl vyloučen ještě domácí Coly a Juventus si odváží z Parmy bod za remízu 2:2.

Parma: Pavarini; Coly, Falcone, M Rossi, Castellini; Pisanu (Morfeo 77), Morrone, Cigarini, Gasbarroni (Dessena 69); Reginaldo, Corradi
Juventus: Buffon; Grygera (Salihamidzic 64), Legrottaglie, Chiellini, Criscito; Camoranesi, Nocerino (Tiago 58), C Zanetti, Palladino; Trezeguet, Del Piero (Iaquinta 46)
Rozhodčí: Gava

Fiorentina - Udinese 1:2 (28 Pazzini - 23 Quagliarella, 63 Di Natale)

Fiorentina začala proti Udinese dobře a Handanovič musel několikrát zasahovat proti Semiolimu i Pazzinimu. Udinese ale z první šance udeřilo. Simone Pepé odcentroval a Fabio Quagliarella se dostal přes Dainelliho k hlavičce a trefil se přesně na zadní tyč. Fiorentina rychle vyrovnala, Mutuovu hlavičku do sítě dopravil Pazzini. Udinese ale překvapivě rozhodlo po hodině hry. Pepe a Quagliarella připravili pozici pro Di Nataleho, který svou brankou ukončil dlouhou sérii Fiorentiny bez porážky.

Fiorentina: Frey; Potenza, Kroldrup, Dainelli, Pasqual; Donadel (Jorgensen 66) Liverani (Kuzmanovic 74), Montolivo; Semioli, Pazzini (Vieri 46), Mutu
Udinese: Handanovic; Zapata, Felipe, Lukovic, Zapotocny (Ferronetti 57); D’Agostino, Inler, Dossena; Pepe (Asamoah 86), Quagliarella, Di Natale (Floro Flores 89)
Rozhodčí: Celi
Reggina - Janov 2:0 (32 Amoros, 80 Joelson)

Regginu poslal do vedení proti Janovu kanonýr Amoruso po půlhodině hry. Amoruso se vyhnul ataku Lucarelliho a přesnou střelou na bližší tyč poslal domácí do vedení. Pojistku Reggina přidala až deset minut před koncem. Luca Vigiani našel centrem hlavu Joelsona a ten svým prvním gólem v Serii A potvrdil výhru Regginy.

Reggina: Campagnolo; Lanzaro, Valdez, Aronica; Vigiani (Alvarez 93), Barreto, Cascione, Halfredsson (Missiroli 54), Modesto; Amoruso, Ceravolo (Joelson 58)
Janov: Rubinho; Bovo, De Rosa, Lucarelli (Rossi 69); Konko, Paro, Juric, Fabiano (Di Vaio 51); Leon, Figueroa (Sculli 61), Danilo
Rozhodčí: Trefoloni

Siena - Livorno 2:3 (18 Maccarone, 90+2 Loria - 17 Tavano, 31 Bergvold, 42 Knezevic)

Livorno se dostalo do vedení v Sieně po sedmnácti minutách. Tavano překvapil Eleftheropoulose a bylo to 1:0. Okamžitě ale vyrovnal Maccarone po skvělé práci Locatelliho. Livorno ale dál bojovalo a šlo znovu do vedení brankou Bergvolda. Livorno dál hrálo lépe a ještě před přestávkou zvýšil jeho vedení Kněževič. Siena po přestávce přidala, ale na více než snížení Lorii v nastaveném čase se nezmohla. Siena tak podlehla nejen toskánskému rivalovi, ale hlavně soupeři v boji o udržení.

Siena: Eleftheropoulos; Bertotto, Portanova, Loria, Grimi (Frick 46); Jarolim, Galloppa, De Ceglie; Locatelli (Alberto 64); Maccarone, Bucchi (Corvia 46)
Livorno: Amelia; Grandoni, Knezevic, Galante; Balleri, Bergvold, Loviso (Pavan 67), A Filippini, Pasquale; Tavano (Diamanti 88), Bogdani (Rossini 67)
Rozhodčí: Girardi

Turín - Catania 1:1 (15 Malonga - 64 Martinez)

Turín proti Catanii začal plnit roli favorita už po patnácti minutách. Ventola nůžkami trefil brankovou konstrukci a Malonga dorážkou vstřelil svou první branku v Serii A. Catania ale po hodině hry vyrovnala. Sabato odcentroval a Martinez využil zaváhání Lanny a vyrovnal. Oba týmy se tak rozešli remízou 1:1.

Turín: Fontana; Comotto, Lanna, Natali, Dellafiore, Motta, Zanetti, Corini (Oguro 72), Rosina (Malonga 7) (Grella 56), Di Michele, Ventola
Catania: Polito; Sabato, Vargas, Terlizzi, Stovini, Edusei (Tedesco 74), Baiocco, Colucci (Sardo 43), Martinez (Izco 65), Mascara, Spinesi
Rozhodčí: Stefanini

Více informací o Internazionale FC naleznete zde.