Zpět na » Serie A » Ljajič musí na Milán zapomenout, na vině je Robinho

Serie A - Ljajič musí na Milán zapomenout, na vině je Robinho

Ljajič musí na Milán zapomenout, na vině je Robinho © calciomalato.it - Robinho

1

Líbilo se

12.07. - Srbský útočník Fiorentiny Adem Ljajič do Milána nepřestoupí. Rozhodlo se o tom v průběhu včerejšího dne, když bylo jasné, že brazilský Santos už nemá zájem o vykoupení svého odchovance Robinha.

Brazilský fotbalista Robinho se opět nedohodl se svým bývalým klubem na přestupu z AC Milán. Klub, ve kterém tento útočník fotbalově vyrostl a hrál za něj až do roku 2005, ztratil o fotbalistu zájem kvůli neschopnosti dohodnout se s jeho současným klubem.

Byl bych moc rád, kdyby se kluby dohodly. Milán snížil svá očekávání, já jsem rovněž snížil své platové požadavky, přesto však k dohodě nedošlo,“ prohlásil ofenzivní fotbalista.

Takové vyústění situace má dopad i na jiné obchody, konkrétně na avizovaný příchod Adema Ljajiče z Fiorentiny. Dohoda mezi kluby, respektive mezi jejich řediteli Gallianim a Pradèm, již byl na světě, ale nečekané Robinhovo setrvání tato jednání poslal k ledu. Alespoň dočasně.

AC Milán musí v této situaci zvážit, zda Robinha prodá a případně kam. Nabídka brazilského Santosu byla totiž suverénně nejvyšší. Samotný hráč nepřímo potvrdil, že zájem měly i ostatní kluby, ale on jim nevěnoval pozornost, protože jeho prioritou byl odchod do rodné Brazílie.

Kam dál?

Více informací o ACF Fiorentina naleznete zde.

Tomáš Vlasák / FotbalPortal.cz / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články