Zpět na » Serie A » Balotelli je neprodejný, ale se Shaarawym budu mluvit, říká Galliani

Serie A - Balotelli je neprodejný, ale se Shaarawym budu mluvit, říká Galliani

Balotelli je neprodejný, ale se Shaarawym budu mluvit, říká Galliani © datasport.it - Balotelli a El Shaarawy

5

Líbilo se

27.06. - Útočníci Balotelli a Pazzini AC Milán letos neopustí. S jistotou setrvání však rozhodně nemohou počítat Boateng, Robinho a zdá se, že ani Stephan El Shaarawy. Galliani dále prohlásil, že Flamini bude muset slevit ze svých požadavků.

V ofenzivních složkách milánského velkoklubu se očekává v letním přestupovém období čilý ruch. S jistotou setrvání mohou počítat pouze Mario Balotelli a momentálně zraněný Giampaolo Pazzini.

„Balotelli je absolutně neprodejný. Je to naše superhvězda a nikam se nechystá. Mario a Pazzini nikam neodejdou,“ prohlásil dnes ředitel milánského celku Adriano Galliani.

Další Ital, Stephan El Shaarawy však jistotu nemá: „Až se vrátí z Brazílie, budeme si muset promluvit.“ El Shaarawy byl spojován s přestupem do Manchesteru City či v poslední době do Realu Madrid, kam by ho chtěl kouč Ancelotti.

Na Kevina Prince Boatenga jsme zatím žádnou nabídku neobdrželi. Co se týče Robinha, tak u něj se uvidí, protože v Brazílii se momentálně o přestupech nejedná.“

Otázky novinářů směřovali i na Japonce Hondu, o nějž má mít Milán zájem. Galliani však prohlásil, že zatím může říci jen to, že žádná dohoda uzavřena nebyla.

Jestli odejde nějaký útočník, pak bude moci nějaký nový přijít. Ale shrnul bych to asi následovně: Žádné odchody rovná se, žádné příchody.“

Kam dál?

Tomáš Vlasák / FotbalPortal.cz/ gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Taibi - 27.06. Odpovědět

je neprodejný, ale z důvodu, že by ho nikdo nikdy nechtěl Smajlík 3

Taibi

Smajlík 2 Tobě ten Balotelli nedá spát.

Alessio89
Taibi - 28.06. Odpovědět

tak to zas ne, ale v city museli skákat až ke stropu, když se ho zbavili...

Taibi
Reklama
Reklama
Nejnovější články