Zpět na » Serie A » Serie A představila oficiální míč

Serie A - Serie A představila oficiální míč

1

Líbilo se

05.07. - Jednou z novinek následující sezony v Serii A bude stejný typ míče pro všechny týmy. Nový míč od společnosti Nike byl právě představen.

Lega Calcio, italská ligová soutěž, oznámila už v březnu, že od nové sezony budou muset všechny týmy použivat stejný typ balonu. V květnu bylo oznámeno, že nový míč bude dodávat společnost NIKE. NIKE má smlouvu na dodávání míčů až do roku 2012.

Nový míč ze série míčů Nike Total 90 Aerow II by si měl odbýt premiéru při finále Italského superpoháru mezi AS Řím a Interem Milán 19. srpna 2007. Už nyní dostali nové balony k dispozici kluby, aby měly možnost si na něho zvyknout.

"Děkujeme společnosti NIKE, že pomohla realizovat pro nás velmi důležitou operaci. Doufám, že mezi Lega Calcio a společností NIKE od nynějška bude silné obchodní partnerství. Nike připravil krásný míč, děkujeme," prohlásil prezident Antonio Matarrese.

"Připrava nového míče pro Lega Calcio byla jednou z největších zakázek pro společnost NIKE v Evropě. Doufám, že všichni budou s naším míčem spokojeni," prohlásil Matthew Cook, generální ředitel Nike Italy.

NIKE se tak stává jedním z nejsilnějších partnerů italského fotbalu.

Zdeněk Leitkep / lega-calciol.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články