Zpět na » Serie A » Bojinov dostal ultimátum

Serie A - Bojinov dostal ultimátum

0

Líbilo se

07.07. - Bulharský fotbalový talent Valerij Bojinov možná znovu nebude působit ve Fiorentině. Od klubu dostal ultimátum, buď má prodloužit smlouvu, nebo bude prodán.

Bulharský fotbalista přišel do Florencie s velkou bombou z Lecce v lednu 2005 jako velká posila. Ve Fiorentině se ale příliš nepředvedl a před letošní sezonou byl zapůjčen do Juventusu jako součást kompenzace za přestup Adriana Mutu. Jelikož Juventus nevyužil opci na přestup, očekávalo se, že Bojinov bude působit ve Florencii.

Bojinov má ale ve Fiorentině smlouvu už pouze na jednu sezonu. Vedení se chce vyhnout jeho odchodu zdarma na základě Bosmanova pravidla a proto mu nabídlo novou smlouvu. Bojinov se ale zatím s klubem na smlouvě nedohodl. Fiorentina nyní hráči pohrozila, že pokud neprodlouží smlouvu, bude prodán do jiného klubu.

"Fiorentina považuje prodloužení smlouvy za naprostou prioritu, my to cítíme jinak. Děkujeme klubu za všechny nabídky, které nám učinil, ale v tuto chvíli nemůžeme žádnou z nich akceptovat," prohlásil hráčův agent Gerry Palomba.

"Mohu potvrdit, že Valerij chce zůstat. Cítí, že projekt vedený trenérem Prandellim má před sebou skvělou budoucnost a chce být její součástí. Řekl jsem vedení Fiorentiny, že nevidím důvod k prodlužování smlouvy, když ta stávající platí. Pantaleo Corvino ale řekl ne. Řekl nám, že buď hráč prodlouží smlouvu nebo ho prodá. Nevím, jestli na nás vyvíjejí nějaký tlak, nebo Valerije chtějí vážně prodat," říká Palomba.

Okamžitě se vyrojily spekulace, podle kterých jsou hlavními zájemci o Bojinova Turín a Neapol.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články