Zpět na » Serie A » Ibrahimoviče si nemůžeme dovolit, říká Marotta

Serie A - Ibrahimoviče si nemůžeme dovolit, říká Marotta

Ibrahimoviče si nemůžeme dovolit, říká Marotta © dailypost.com.ng - Zlatan Ibrahimovič v dresu Paris St. Germain.

1

Líbilo se

17.03. - Italskými médii proběhla nedávno spekulace, která spojovala Zlatana Ibrahimoviče s Juventusem Turín. Celou šeptandu ale rázně zavrhl sportovní ředitel Bianconeri Giuseppe Marotta.

"Pavel Nedvěd se s Leonardem o Ibrahimovičovi bavil, to mohu potvrdit. Je to skvělý hráč, ale italské kluby si v tuto chvíli nemohou dovolit podepsat někoho s tak vysokými platovými požadavky," řekl v rozhovoru pro Sky Sport Italia sedmapadesátiletý činovník.

Zlatan Ibrahimovič už v Juventusu jednou působil, a sice mezi léty 2004 a 2006. Během dvou sezon odehrál ve všech soutěžích celkem 89 utkání s bilancí šestadvaceti branek. Švédský internacionál si později vyzkoušel i angažmá v obou milánských velkoklubech a oblékal i dres Barcelony, které se v dohledné době postaví v Lize mistrů. Kvůli trestu za červenou kartu v osmifinálovém dvojzápase s Valencií si ale zahraje až odvetu na Nou Campu.

Jednatřicetiletá opora Paris Saint Germain ve stávající sezoně dominuje francouzské Ligue 1. V pětadvaceti utkáních si totiž připsala 24 branek, dalšími dvěma trefami pak zatížila konto svých soupeřů v rámci Champions League.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Marek Kos / fotbalportal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Skvelý hráč, asi by som ho uvítal, aj keď ten odhod do Interu Smajlík 12

thornhill
Reklama
Anketa

Vrátí se podle Vás někdy Zlatan Ibrahimovič do Itálie?

Ano. (12)

Ano. 24,5%

Ne. (37)

Ne. 75,5%
Celkový počet hlasů: 49
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články