Zpět na » Serie A » Cassano se pohádal s trenérem, proti Catanii si nezahraje

Serie A - Cassano se pohádal s trenérem, proti Catanii si nezahraje

Cassano se pohádal s trenérem, proti Catanii si nezahraje © static.sport360.com - Andrea Stramaccioni je novým trenérem Interu.

2

Líbilo se

02.03. - Antonio Cassano se dostal v kabině do roztržky s koučem Andreou Stramaccionim. Italská média sice píší o rvačce, tu ale trenér Interu rezolutně popřel.

"Nedošlo k fyzickému kontaktu, byla to jen ostřejší diskuze. Vůbec se mi nelíbí, že mohou být novináři na našem tréninku, tyhle věci musí zůstat za zavřenými dveřmi," zlobil se v rozhovoru pro italská média Stramaccioni.

"Šlo o situaci, která se může stát v každé kabině. Bohužel ale byli poblíž i novináři a celou situaci zveličili. Vyloučit Cassana z nominace na Catanii bylo mé vlastní rozhodnutí, za kterým si stojím," dodává k celé situaci sedmatřicetiletý kouč. "Hráč bude povolán pro zápas Evropské ligy proti Tottenhamu v příštím týdnu, nebyl tedy potrestán a ani nic podobného nemám v plánu."

Inter přišel nedávno o Diega Milita, který si kvůli zranění nezahraje do konce sezony a nyní má tím pádem k dispozici nedostatek hráčů do ofenzivní formace. Na půlroční hostování do Atalanty totiž v lednu zamířil talentovaný chorvatský útočník Marko Livaja.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Marek Kos / fotbalportal.cz, skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Je vidět,že šel Antonio do sebe.Před pár lety si dupnul v Sampdorii na prezidenta Garroneho,teď už jde "jen" proti trenérovi... Smajlík 1

myšmaš
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články