Zpět na » Serie A » John Carew byl blízko přestupu do Interu, zklamal při zdravotní prohlídce

Serie A - John Carew byl blízko přestupu do Interu, zklamal při zdravotní prohlídce

John Carew byl blízko přestupu do Interu, zklamal při zdravotní prohlídce © whoateallthepies.tv - John Carew

1

Líbilo se

28.02. - Inter Milán ztratil do konce sezony Diega Milita, argentinského internacionála ale mohl v útočné vozbě zastoupit třiatřicetiletý John Carew. Ten ovšem zklamal při testech a za Nerazzurri si tak nezahraje.

Inter tak bude hledat náhradu za zraněného Diega Milita i nadále. John Carew je volným hráčem od loňského léta, kdy skončila jeho smlouva v anglickém West Hamu. Zdravotní testy ale ukázaly na jeho špatnou fyzickou kondici a vedení Nerazzurri se rozhodlo případnou posilu vyškrtnout ze svého hledáčku.

John Carew, který měl původně podepsat smlouvu do konce sezony, nebyl jediným přestupovým cílem Interu. Kromě někdejšího útočníka španělské Valencie nebo francouzského Olympique Lyon usilovalo vedení milánského celku i o zajištění služeb Ruuda Van Nistelrooije, Angelose Charistease a údajně i Milana Baroše, k žádné konkrétní dohodě ale zatím nedošlo.

Andrea Stramaccioni si tak bude muset až do konce sezony vystačit s Antoniem Cassanem, Rodrigem Palaciem a veteránem Tommasem Rocchim, který by si měl v příštích týdnech zahrát více než do sytosti.

Kam dál?

Marek Kos / fotbalportal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Bomber - 28.02. Odpovědět

no asi muzem byt radi snad i.Nemeli nikam poustet Livaju

Bomber
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články