Zpět na » Serie A » Della Valle slibuje dárek

Serie A - Della Valle slibuje dárek

0

Líbilo se

02.07. - Fiorentina letos patří k nejaktivnějším týmům na přestupovém trhu. Dnes byl oficiálně potvrzen příchod Lupoliho z Arsenalu a prezident klubu slíbil další hráče.

Příchod Lupoliho byl považován za hotovou věc už několik týdnů. Hráč prohlásil, že se s Fiorentinou dohodl na smlouvě a i Fiorentina jeho slova potvrzovala. Arsenal, který vlastnil práva na hráče, však transfer potvrdil až dnes.

"Arsenal chce poděkovat Arturovi za jeho přínos klubu a popřát mu mnoho štěstí a úspěchů v budoucnosti. Fanoušci Arsenalu sice o tomto přestupu vědí již dlouho, ale Arsenal.com může zveřejnit informace o přestupu až tehdy, když je oficiální," stojí v prohlášení webu Arsenal.com

Prezident Fiorentiny Diego Della Valle se také vyjádřil k dosavadním přestupům. Prohlásil, že Fiorentina sází na mladé a perspektivní hráče, přesto ale nějaký velký přestup nevyloučil.

"Podepsali jsme několik výborných mladých hráčů. Teď je čas na větší přestupy. Dárek pro fanoušky Fiorentiny přijde. Sportovní ředitel Corvino nyní odjíždí a bude na něm v klidu pracovat. Nebojíme se žádného přestupu, jsme schopni bojovat o jakéhokoli hráče. Hlavní přestup teprve přijde," slíbil fanouškům Diego Della Valle.

Fiorentina bude v příští sezoně bojovat na třech frontách. Po odchodech Toniho a Reginalda se zdá, že Fialky mají dost prostředků na další přestupy. Fanoušci Fiorentiny se mají na co těšit.

Zdeněk Leitkep / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články