Zpět na » Serie A » Odejde Šime Vrsaljko do Interu?

Serie A - Odejde Šime Vrsaljko do Interu?

Odejde Šime Vrsaljko do Interu? © index.hr - Šime Vrsaljko.

0

Líbilo se

14.10. - Nerazzurri by rádi posílili pravý kraj obrany, v létě totiž odešel Brazilec Maicon do Manchesteru City a jeho krajan Jonathan zatím moc o svých kvalitách nepřesvědčuje. Jednou z možných alternativ je chorvatský mladík Šime Vrsaljko.

Dvacetiletý Šime Vrsaljko byl v minulosti spojován se zájmem klubů jako Arsenal Londýn, Olympique Marseille nebo Valencia, hráče sledovali i scouti Manchesteru City. Pravý zadák Dinama Záhřeb však zatím zůstává v domovském klubu, kde má smlouvu až do roku 2017. Spekuluje se o tom, že za jeho služby bude chtít chorvatský celek minimálně osm milionů eur. Před rokem přistála na stole viceprezidenta Dinama Záhřeb Zdravka Mamiče nabídka na čtyři miliony eur od francouzského Olympique Marseille, byla ale s díky odmítnuta.

Svůj debut v chorvatském národním týmu si Vrsaljko odbyl 9. února 2011 v přátelském utkání proti České republice a zatím má na kontě čtyři starty za seniory. Vrsaljko je podobně jako třeba Luka Modrič rodákem ze Zadaru, v jehož týmu také v juniorském věku před přestupem do Dinama Záhřeb působil a je pokládán za jednoho z nejtalentovanějších hráčů na postu pravého beka v rámci celé Evropy.

Kam dál?

Marek Kos / fotbalportal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Bomber - 15.10. Odpovědět

od Jonathana sem tedy opravdu cekal vice ne Maicona v nejlepsich letech ale Jonathan mi prijde nemastnej neslanej.

Bomber
Milwr - 14.10. Odpovědět

Byli by to milý, lepší než Jonathan bude jistě Smajlík 2

Milwr
kleos77 - 14.10. Odpovědět

I Strama by byl lepší jak Jonathan Smajlík 10

kleos77
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články