Zpět na » Serie A » Neapol se prý zajímá o Perina

Serie A - Neapol se prý zajímá o Perina

Neapol se prý zajímá o Perina © www.gianlucodimarzio.com - Miláček žen a dívek Mattia Perin, brankář Pescary.

1

Líbilo se

14.10. - Aktuální jednička Pescary zaujala svými výkony v současné sezoně nejen Rossoneri, hráče údajně sledují i zástupci Partenopei.

Italský reprezentant do 21 let Mattia Perin zažívá skvělé období. Kmenový hráč CFC Janov je na ročním hostování v Pescaře, kde se stal týmovou jedničkou. Devatenáctiletý brankář je podle odborníků skvělým příslibem do budoucna a dá se očekávat, že se o něj brzy budou některé italské velkokluby doslova přetahovat, jak ostatně soudí i jeho agent Moreno Roggi.

"Neapol, stejně jako mnoho dalších top klubů, vysílá scouty ke sledování mladých talentů jako je třeba Perin. Bude mu sice teprve dvacet, ale jednou bude patřit ke světové brankářské špičce. K tomu ale ještě povede dlouhá cesta a Perin rozhodně nesmí mít hlavu v oblacích, ačkoliv jde pochopitelně o výborného gólmana," prozradil v rozhovoru pro Radio CRC hráčův agent Moreno Roggi.

Mattia Perin během letošního ročníku odchytal za Pescaru celkem šest utkání, v nichž inkasoval čtrnáct branek. V utkání proti Bologni dostal červenou kartu, vítězný duel s Palermem pak odchytala týmová dvojka Pelizzoli. Perinův debut v Serii A proběhl ale už v sezoně 2010/2011, v posledním ligovém kole 22. května 2011 dostal šanci v utkání s Cesenou, když celkem dvakrát inkasoval.

Kam dál?

Marek Kos / fotbalportal.cz, football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články