Zpět na » Serie A » Marchionni se upíše Parmě

Serie A - Marchionni se upíše Parmě

Marchionni se upíše Parmě © zimbio.com - Marco Marchionni ještě v dresu Fiorentiny...

0

Líbilo se

14.09. - Parma získá podle všeho velmi zajímavou posilu, podruhé v kariéře bude dres tohoto kdysi velmi slovutného klubu oblékat Marco Marchionni.

Marco Marchionni poslední tři roky působil ve Fiorentině, která jej získala jako součást kompenzace za Felipeho Mela, který odešel do Juventusu. První rok v Toskánsku byl pro někdejšího hráče Empoli či Parmy velmi úspěšný, zazářil v Lize mistrů, šestkrát se trefil i v domácí lize. Další dvě sezony ale už nebyly zdaleka tak dobré. Třetí rok ve Fiorentině strávil Marchionni prakticky jen na lavičce, nastoupil jen k osmi utkáním. Klubovou generalitu trápil zejména jeho vysoký plat blížící se půldruhému milionu eur za sezonu, hráč tak byl prakticky neprodejný.

Marchionni se vrací do prostředí, které dobře zná. Osmnáctinásobný italský reprezentant totiž v dresu Parmy během let 2001 a 2006 velmi úspěšně působil. Dvaatřicetiletý pravý ofenzivní záložník údajně dnes podstoupí lékařskou prohlídku a podepsání kontraktu s Parmou tak nebude stát nic v cestě...

Marek Kos / FotbalPortal.cz, football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
gammb - 15.09. Odpovědět

sázení, kvalitní info

http://nete.bloger.cz/

gammb
Reklama
Reklama
Nejnovější články