Zpět na » Serie A » Lazio potvrdilo příchod Carriza

Serie A - Lazio potvrdilo příchod Carriza

0

Líbilo se

20.07. - Prezident Lazia Řím Claudio Lolito dnes potvrdil, že se klub dohodl s River Plate na přestupu brankáře Juana Pabla Carriza.

Lazio dlouho hledalo nového brankáře. Dosavadní jednička Angelo Peruzzi ukončila kariéru a Lazio hledalo nového muže mezi tři tyče. V médiích padala jména jako Marco Amelia nebo Morgan De Sanctis. Nakonec to bude argentinec Juan Pablo Carrizo. Jeho transfer byl dokončen ve čtrtek večer.

"Post brankáře byl klíčovým pro naše plány. Teď když ho máme vyřešen, budou muset přijít nějaké odchody, pokud máme pokračovat v nákupech," řekl prezident klubu Lolito.

"Po skončení Peruzziho jsme potřebovali nového brankáře. Chtěli jsme někoho, kdo je zárukou kvality a má v sobě potenciál do budoucna. Carrizo takový je," řekl dále Lolito.

Juanu Pablu Carrizovi je 22 let. Podle dostupných informací za něho Lazio vysázelo na stůl 5 milionů euro. Carriza chtěl i Manchester City, argentinec si nakonec vybral Lazio.

"Chtěl jsem do Lazia a Lazio chtělo mě. Ukázali to při dlouhých a tvrdých jednáních. Nyní doufám, že se mi podaří oplatit jim jejich důvěru ve mě skvělými výkony," řekl Carrizo.

Zdeněk Leitkep / goal.com, channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články