Článek
Jak si vedou hráči, kteří ze Serie A odešli - díl patnáctý © football365.com - Javier Pastore novou hvězdou francouzského PSG!

0

04.05. - EXKLUZIVNĚ V patnáctém díle si shrneme velmi náročný týden, většina fotbalistů totiž nastoupila hned ke dvěma duelům. Komu se vedlo dobře a kdo naopak zklamal? To vše si můžete přečíst.

Samuel Eto´o - Proti Lokomotivu Moskva Eto´o zazářil. Trefil se dvakrát a Machačkala zvítězila 3:1. Ve středu kamerunský útočník opět skóroval, nakonec ale Anži získalo pouze bod. V Kubanu si vysloužil i žlutou kartu.

Djibril Cissé - Útočník byl u tvrdé porážky 6:1 od Chelsea. Přesto právě on zaznamenal jedinou trefu svého týmu.

Jeremy Menez - V Lille PSG prohrálo 2:1, Menez měl zdravotní problémy a k utkání nominován nebyl. Proti St. Etienne už odehrál celé utkání a měl jednu velkou příležitost. Místo branky si ale nakonec zapsal žlutou kartu.

Javier Pastore - Hezkou hlavičkou poslal PSG v utkání proti Lille do vedení. Nakonec jeho branka nestačila ani na bod. I ve středečním zápase proti St. Etienne se Pastore trefil a PSG naplno bodovalo.

Fernando Muslera - Muslera pustil za svá záda dva míče, přesto proti Trabzonsporu Galatasaray vyhrál 4:2. Bývalý brankář Lazia si připsal i žlutou kartu. Ve středu poté Galatasaray nastoupil proti Tranbzonsporu doma a Muslera vychytal čisté konto, které však stačilo pouze na bod. I tak má tento tým velice blízko titul v turecké Superlize.

Alexis Sánchez - I když Barcelona ve Vallecanu vyhrála 7:0, Sánchez se neprosadil. Ze začátku mu sice byla připsána branka, nakonec byla určena jako vlastní. Sánchez odehrál 80 minut. Proti Malaze ve středu Sánchez nenastoupil.

Philippe Coutinho - Proti Gijonu odehrál 79 minut, v zápase se ale neprosadil a Espanyol prohrál 0:3. V úterním zápase v Granadě nastoupil v 53. minutě, znovu se netrefil a Espanyol opět prohrál.

David Pizarro - David Pizarro v utkání proti Manchesteru United seděl jen na tribuně. Moc šancí nedostává a jeho hostování příliš povedené není.

Dominic Adiyiah - Útočník Arsenalu Kyjev opět zůstal pouze na lavičce a už se možná vidí zpět u Rossoneri. Zatím na Ukrajině moc šancí nedostává. Jeho tým vyhrál na domácí půdě proti Lutsku 3:0.

Khouma Babacar - Do sobotního utkání proti Realu Sociedad nebyl nominován. To samé platilo v úterý proti Getafe.