Zpět na » Serie A » Matěj Vydra se vrací do sestavy Udinese

Serie A - Matěj Vydra se vrací do sestavy Udinese

Matěj Vydra se vrací do sestavy Udinese © jihlavsky.denik.cz - Matěj Vydra v dresu Udinese.

1

Líbilo se

12.04. - NEPŘEHLÉDNĚTE +ANKETA! Letos to opravdu moc povedená sezóna není. Matěj Vydra odešel na hostování do Belgie, ale hned ho potkalo nepříjemné zranění. Nyní, téměr po půl roce, se k fotbalu vrací a trenér Udinese mu dává šanci. Vydra bude hrát.

Matěj Vydra opravdu neprožil moc dobrou sezónu. V létě odešel na hostování do Belgie, ale tam ho velice brzy potkalo nepříjemné zranění kolena a následná operace.

Rekonvalescence trvala téměř půl roku, nyní se Vydra definitivně vrací. Tým Club Bruggy měl s tímto hráčem hostování do konce sezóny, ale už v lednu ho poslal zpět do Udinese. V té době český útočník tvrdil, že za měsíc už by rád hrál.

Léčba se ještě protáhla a Vydra se tak vrací nyní. Lehká situace ho však vůbec nečeká. Zatím nastoupil pouze v juniorském týmu, ale kouč Udinese Francesco Guidolin s ním prý počítá.

Odehraje ale Vydra nějaký zápas v základní sestavě a dostane se vůbec třeba na hřiště z lavičky? Tuto otázku teď zodpovědět nemůžeme. Ale Vydra to bude mít velice těžké.

Pojďme si to shrnout. V kádru Udinese má v útoku jisté místo kapitán a nejlepší střelec Antonio Di Natale. Na druhý post pak má Guidolin několik zástupců. V minulém utkání nastoupil po jeho boku Almen Abdi, který ale klidně může nastupovat v záloze.

Poté ale Udinese má další čtyři útočníky. Z toho jsou dva v lize zatím bez branky. Mluvíme o Barretovi a Diegu Fabrrinim. Naopak Antonio Floro Flores a Gabriel Torje si vedou vcelku dobře a Vydru zřejmě v této sezóně k nějakému zápasu v základní sestavě nepustí. Nebo se pletu?

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Anketa

Dokáže se Matěj Vydra prosadit v prvním týmu Udinese?

Ano (5)

Ano 12,8%

Ne, bude hrát pouze jako střídající hráč (21)

Ne, bude hrát pouze jako střídající hráč 53,8%

Ne, z týmu v brzké době odejde (13)

Ne, z týmu v brzké době odejde 33,3%
Celkový počet hlasů: 39
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články