Zpět na » Serie A » Sampdoria vyjednala hostování Montelly

Serie A - Sampdoria vyjednala hostování Montelly

0

Líbilo se

13.07. - Zatímco trojice předních kanonýrů (Lucarelli, Bianchi, Toni) opustila Serii A, jiný bomber Vincenzo Montella se do nejvyšší italské soutěže vrací. Po hostování ve Fulhamu zakotví bývalý reprezentant podle předpokladů v Sampdorii. I do Janova bude Montella pouze zapůjčen z římského AS.

Vincenzo Montella je již čtvrtou posilou blucerchiati do útoku. V týmu kouče Mazzarriho následuje Claudia Bellucciho (z Boloni), Andreu Caracciola (z Palerma) a Ikechukwu Kalu (z Chiazza - 2. švýcarská liga). Oficiální představení hráče i s následnou tiskovou konferencí je naplánováno na pondělní poledne.

Vincenzo Montella v dresu Sampdorie již v minulosti odehrál tři sezóny (1996-99), během kterých nastřílel výtečných 54 branek. Poté přestoupil do římského AS, kde působil až do loňské zimy. Montella se v dresu giallorossi v ročníku 2006/07 již neprosadil. Odehrál jen 12 utkání a odešel na hostování do Fulhamu. V Anglii o své pověsti kanonýra místní veřejnost příliš nepřesvědčil, když skóroval jen dvakrát.

/ sampdoria.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články