Zpět na » Serie A » Van Bommel: AC Milán, nebo Eindhoven?

Serie A - Van Bommel: AC Milán, nebo Eindhoven?

Van Bommel: AC Milán, nebo Eindhoven? © FotbalPortal.cz -

1

Líbilo se

31.03. - Mark van Bommel bude po skončení sezony řešit, kde stráví ročník 2012/2013. Možnosti jsou podle jeho slov jen dvě: buď setrvá v Miláně, nebo se vrátí do rodného Nizozemska, konkrétně do PSV Eindhoven.

Pětatřicetiletý řízný středopolař působí v týmu "Rossoneri" od poloviny loňského ročníku, kdy v zimě zdarma dorazil z Bayernu Mnichov, kde mu toho léta měl vypršet kontrakt a bavorský gigant se rozhodl, že za dobré služby, které pro klub odvedl, za něj nebude žádat žádné odstupné.

Van Bommel vs. Ambrosini

Van Bommel se v Miláně chytil a podává nadstandardně dobré výkony. Přesto si nemůže být jistý, zda mu bude v létě nabídnuta nová smlouva, neb na jeho pozici působí i další veterán Massimo Ambrosini, který je navíc klubovou legendou, a dá se očekávat, že pro příští sezonu zůstane v týmu jen jeden z nich.

Asi zůstanu, když mi bude nabídnuto prodloužení smlouvy, říká Van Bommel

"Bude záležet hlavně na tom, zda o mě budou v Miláně stát i nadále. Pokud mi bude nabídnut nový kontrakt, je dost možné, že ještě rok zůstanu na San Siru. Jestli ne, tak se vrátím domů a budu hrát za Eindhoven. Jiná možnost tady není," řekl hráč, který v minulosti působil kupříkladu i ve španělské Barceloně.

Kam dál?

Ond?ej Hlavá? / TribalFootball.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

v PSV bol parádny

thornhill

este jeden rok AC Milan ..... potom moze byt Eindhoven Smajlík 1

rossoneri89
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články