Zpět na » Serie A » Džeko je na prodej, zájem má Juventus

Serie A - Džeko je na prodej, zájem má Juventus

Džeko je na prodej, zájem má Juventus © zimibio.com - Edin Džeko opouští hřiště a odnáší si sebou suvenýr, se kterým vstřelil Tottenhamu čtyři góly

1

Líbilo se

30.03. - Kouč "Citizens" Roberto Mancini potvrdil, že po sezoně bude ochoten naslouchat nabídkám za Edina Džeka. Bosenského kanonýra se bude snažit získat Juventus Turín.

Někdejší forvard severočeských Teplic se sice letos střelecky prosazuje výrazněji než v minulém ročníku, avšak podle anglických médií s ním nejsou v Manchesteru stoprocentně spokojeni a v létě se jej pokusí výhodně prodat a nahradit jedním z dvojice Robin van Persie - Mario Gomez.

Juventus o Džeka stojí již delší dobu

O Džeka projevil zájem italský Juventus, jenž o něj stál, už když reprezentant Bosny a Hercegoviny v zimě roku 2010 opouštěl německý Wolfsburg, kde platil za hvězdu ligy. Podle tisku je možné, že se o služby šestadvacetiletého kanonýra budou ucházet i oba milánské celky a německý Bayern Mnichov.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Ond?ej Hlavá? / Goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Bayern bych vyloučil, 1) Gomez bude těžko odcházet, 2) Džeko s Gomezem v jednom týmu, to by se pořádně plácli přes kapsu a ani by spolu nemohli hrát

bohemak21

ten by sa teda hodil

thornhill

Hodil by se k matrimu Smajlík 7

juventus4ever
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články