Zpět na » Serie A » Cavani nedal penaltu, přesto v závěru vybojoval Neapoli bod

Serie A - Cavani nedal penaltu, přesto v závěru vybojoval Neapoli bod

Cavani nedal penaltu, přesto v závěru vybojoval Neapoli bod © yahoo.com - Cavani

2

18.03. - REVIEW Udinese vedlo nad Neapolí již 2:0 a vše směřovalo k jasné výhře. Pak ale dostal červenou kartu Fabbrini a hosté začali tlačit. Edinson Cavani sice neproměnil penaltu, i tak nakonec on sám zařídil remízový výsledek 2:2.

Udinese

Udinese Calcio 2:2 (1:0) SSC Napoli

Neapol

Branky: 28. Pinzi, 52. Di Natale - 81. a 85. Cavani
ČK: 60. Fabbrini (Udinese)

Udinese nakonec mohlo být rádo za bod. V utkání proti Neapoli totiž bylo jasně horším celkem a vlastně využilo vše, co jim bylo nabídnuto.

Ze začátku útočili především hosté, Cavani střílel mimo a ránu Pandeva vytěsnil Handanovič. Ve 24. minutě se osmělili i domácí, Pinziho střela byla zblokovaná. O čtyři minuty později se po přihrávce Fabbriniho dostal k míči opět Pinzi a tentokrát už byl přesný. Z ničeho nic tak přišlo vedení pro domácí.

Sám na branku mohl jít Di Natale, byl mu odpískán ofsajd. Na konci první půle měl příležitost Dzemaili, výborně zasáhl Handanovič.

Na začátku druhé půle mířil opět mimo Cavani a tak udělil hostům lekci z produktivity Antonio Di Natale. Utkání tak vypadalo pro domácí velice nadějně. Jenže za osm minut dostal druhou žlutou kartu Fabbrini a musel předčasně ze hřiště.

Začal tak nápor hostů. V 74. minutě rozhodčí Gianluca Rocchi odpískal penaltu a Cavani mohl snížit. Jenže selhal a všem už bylo pomalu jasné, že tento zápas skončí výhrou Udinese. Jenže Cavani svou chybu napravil.

Nejprve v 81. minutě snížil a o čtyři minuty později po příhře od Dzemailiho dokonce vyrovnal! V závěru už ale ani jeden celek neměl sílu na útočení a tak nám tento duel nabídl remízu 2:2.