Zpět na » Serie A » Přestupy dalších týmů III.

Serie A - Přestupy dalších týmů III.

0

Líbilo se

01.08. - Přestupní termín v Serii A se nachází zhruba v polovině. Po velkoklubech a menších klubech přichází na řadu v krátkém shrnutí přestupových plánů ostatní kluby Serie A. V posledním díle se podíváme na Sampdorii, Sienu, Turín a Udinese.

Sampdoria v létě ztratila svou největší hvězdu. Fabio Quagliarella zamířil do Udinese. Spolu s ním klub opustily Falcone (Parma), Bazzani (Brescia) a Flachi, kterému byla zrušena smlouva. Seznam posil je ale velmi kvalitní. Lucchini (Empoli), Bellucci (Bologna), Caracciolo (Palermo), Sammarco (Milán), Gastaldello (Juventus), Mirante (Juventus), Ziegler (Tottenham), Antonini (Siena), Sampagnaro (Piacenza) a Vincenzo Montella (AS Řím) dělají ze Sampdorie opět jednoho z kandidátů na pohárové pozice.

Siena bude o záchranu bojovat opět se značně obměněnou sestavou. Klub opustily Molinaro (Juventus), Gastaldello (Sampdoria), Antonini (Empoli), Masiello (Janov), Rinaudo (Palermo), Galoppa (AS Řím), Eremenko (Udinese), Cozza (Reggina) a E. Brevi (Venezia). I výčet posil je ale bohatý. Eleftheropoulos (Ascoli), Lukáš Jarolím (Slavia), Caetano (Fiorentina), De Ceglie (Juventus), Grimi (AC Milán), Ficagna (Cesena), Loria (Atalanta), Bettega (Juventus), Forestieri (CFC Janov) a nové Danijel Ljuboja (Vfb Stuttgart) jsou hráči, kteří mají toskánskému klubu udržet prvoligovou příslušnost.

Turínští Býci jsou možná největším překvapením přestupového trhu. Jejich kádr sice opustily Gallo (Novara), Bovo (Palermo), Abbiati (Milán), Ardito (Lecce), De Ascentis (Atalanta), Taibi (Ascoli) a Abbruscato (Lecce), ale seznam posil dává na všechny zapomenout. Malogna (Monaco), Corini (Palermo), Grella (Parma), Ventola (Atalanta), Bjelanovič (Ascoli), Paolo Zanetti (Ascoli), Sereni (Lazio), Natali (Udinese), Di Michele (Palermo), a Lanna (Chievo) jsou posilami, s kterými by Toros měli útočit na pohárové pozice. Navíc se klubu zatím daři udržet mladého Rosinu.

Udinese i přes odchody Muntari (Portsmouth), Iaquinty (Juventus), Nataliho (Turín), De Sanctise (Sevilla) a Sforziniho (Vicenza) vypadá velmi silně. Novými spoluhráči Sivoka a Zápotočného se totiž stali Handanovič (Rimini), Mocolucci (Bari), Inler (Zurigo), Floro Flores (Arezzo), Candreva (Ternana), Paolucci (Juventus), Sanchez (Colo COlo), Eremenko (Siena), Mesto (Reggina), Boudianski (Ascoli), Pepe (Cagliari) a především Fabio Quaglirella (Sampdoria). Ăškol nahradit Iaquintu tak připadne hlavně dvojici Quagliarella a Pepe. Udinese by tak se střílením branek němělo mít problém.

Zdeněk Leitkep / eurosport.yahoo.com, transfermarketweb.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články