Zpět na » Serie A » Juventus pouští k vodě i Mela, ten odchází do Galatasaraye

Serie A - Juventus pouští k vodě i Mela, ten odchází do Galatasaraye

Juventus pouští k vodě i Mela, ten odchází do Galatasaraye © goal.com - Felipe Melo

3

Líbilo se

22.07. - Juventus opouští další hráč. Záložník Felipe Melo odchází do tureckého Galatasaraye. V klubu bude jeden rok hostovat, Galatasaray pak může uplatnit opci.

Brazilský záložník byl v Juventusu nechtěný a proto ho Stará dáma pustila k vodě. Melo si ale rychle našel nového zaměstnavatele.

Turecký Galatasaray, který už získal i Fernanda Musleru z Lazia Řím, tak získává další posilu z italské ligy. Felipe Melo ovšem přichází pouze na jednoleté hostování. Pokud ho bude chtít turecký klub natrvalo, zaplatí 13 milionů eur.

"Juventus oznamuje, že se s Galatasarayem dohodl na dočasném podstoupení práv Felipeho Mela. Podle smlouvy Galatasaray ve finančním roce 2011/2011 splatí ve třech termínech sumu jeden a půl milionu eur. Pokud bude chtít Galatasaray uplatnit opci, zaplatí 13 milionů eur," stojí v prohlášení italského velkoklubu.

A někteří fanoušci Juve budou rádi, když ho Galatasaray koupí. Melovi se v Juventusu příliš nedařilo, získal dokonce zlatou popelnici pro nejhoršího hráče Serie A.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
task - 24.07. Odpovědět

fantastické zápasy na dnes

http://gase.iprostor.cz/

task
Ady10 - 23.07. Odpovědět

Myslím, že Turín udělal pěknou kravinu...Felipe je podle mě hodně dobrej fotbalista... Smajlík 1 Ale tak co...Juventus je ztracenej Smajlík 7

Ady10

čakal som že sa zbavia tých nepotrebných hráčov - Motta,Amauri,Grosso,Grygera...a nie Mela ktorý je super hráč ale keď nebol v plánoch Conteho, ktorému doverujem tak chápem. aspoň prišiel Vidal, čo je super

thornhill

škoda podľa mňa minulú sezónu najlepši defenzívny založnik serie a určite strata a hlavne za to smiešne odstupné...

Juventino_jaro

Pane Dvořák, uvádějte věci na pravou míru. Zlatou popelnici získal, to ano, ale ve své první sezoně za Juventus, tedy 09/10. V loňské sezoně 10/11 byl oporou týmu a jedním z nejlepších hráčů, nutno podotknout. Opět zkreslené informace, pro nezaujatého fanouška.

Zambrotta
Člen Fotbalportal.cz lupul15 - 23.07. Odpovědět

To ale není zkreslená informace. Prostě ji získal Smajlík 7

lupul15

Ale vrhá to na Mela stín, že je to nějaký chudák, který odchází, protože musí, vzhledem k špatným výsledkům, aspoň tak to vychází ze souvislostí pana Dvořáka.

Jenomže pravdou je, že Melo byl pomalu nejlepším hráčem Juve, v uplynulé sezoně. Pak se nesmíme divit, že jsou diskuse plné zhovadilých komentářů směrem na hráče, když takhle někteří autoři zkreslují pohled na ně. Jde mi o princip.

Zambrotta

PS: Zkreslená informace to je, protože je vysoce matoucí, jak jsem psal, získal ji v sezoně 09/10

"A někteří fanoušci Juve budou rádi, když ho Galatasaray koupí. Melovi se v Juventusu příliš nedařilo, získal dokonce zlatou popelnici pro nejhoršího hráče Serie A."

Když už tohle napíšu, tak aspoň kdy ji získal, aby to mělo hlavu a patu.

Zambrotta
Mars - 23.07. Odpovědět

obrovská ztráta, nicméně Vidal ho nahradí ..ale kdyby hráli spolu tak by to bylo neskutečný.

Mars
S.O.B - 22.07. Odpovědět

Škoda, že ho nezaplatěji hned.
Lepší bylo hovyměnit s Realem za Diarru

S.O.B

ten nikomu chybět nebude

JaMamPravdu
Reklama
Reklama
Nejnovější články