Zpět na » Serie A » Udinese i bez svých útočných hvězd vyhrálo v Neapoli, je opět v boji o LM

Serie A - Udinese i bez svých útočných hvězd vyhrálo v Neapoli, je opět v boji o LM

Udinese i bez svých útočných hvězd vyhrálo v Neapoli, je opět v boji o LM © Goal.com - Udinese

0

18.04. - REVIEW Udinese i bez svých útočných hvězd Antonia di Nataleho a Alexise Sáncheze překvapivě vyhrálo v Neapoli 1:2 a je zpátky v boji o čtvrté místo zaručující předkolo LM. Po tomto kole tak má AC Milán již šestibodový náskok na druhou Neapol.

O překvapivé výhře Udinese v Neapoli rozhodl bývalý hráč sicilského klubu German Denis, jenž se trefil v 62. minutě a zajistil hostům výhru. Ta znamená, že se Udinese vrací do boje o předkolo LM. Nyní ztrácí na Lazio jeden bod.

Naopak po kole se opět zvětšil náskok vedoucího AC Milánu. Po 33. kole je šestibodový.

První půle nám toho opravdu moc nenabídla. Kromě dvou žlutých karet jsme viděli zranění Mauricia Isly, který musel být střídán.

Fotbal se začal hrát až ve druhé půli. Běžela 55. minuta, Giovanni Pasquale našel v pokutovém území Gokhana Inlera a ten poprvé rozvlnil síť. Trvalo jen sedm minut a gólman De Sanctis lovil míč z branky podruhé. Trefil se bývalý hráč Neapole Denis.

K šancím se dostali i domácí. Nejprve měl velkou šanci Yebda, poté Hamšík. Ani jeden však proti Handanovičovi neuspěl.

V 87. minutě přišla velice důležitá situace. V pokutovém území fauloval Domizzi, dostal červenou kartu a domácí kopali penaltu. Jenže Edinson Cavani po hodně dlouhé době z penalty selhal a nedal.

Domácí se ale hned vzápětí prosadili. Cavaniho přihrávka našla Mascaru a ten snížil. Rozhodčí nastavil šest minut, ale ani ty nepomohly domácím k vyrovnání. Neapol doma překvapivě prohrála s Udinese 1:2 a titul se jí opět vzdálil.

Neapol - Udinese 1:2 (0:0)
Branky: 90+1. Mascara - 55. Inler, 62. Denis
ČK: 87. Domizzi (Udinese)