Zpět na » Serie A » Brescia se zajímá o Zanettiho

Serie A - Brescia se zajímá o Zanettiho

Brescia se zajímá o Zanettiho © Grazia Neri - Cristiano Zanetti

2

Líbilo se

21.01. - Někdejší italský reprezentant Cristiano Zanetti možná v průběhu ledna opustí Fiorentinu. Eminentní zájem o jeho služby totiž projevil celek Brescia Calcio, který bojuje o bytí a nebytí v nejvyšší soutěži.

Podle informací, které přinesla italská média, je předposlední celek Serie A se zkušeným třiatřicetiletým středopolařem (na snímku ještě v dresu Juventusu Turín, za nějž hrál v letech 2006 až 2009) již dohodnut na podmínkách kontraktu. Nyní však zbývá to hlavní: aby se Brescia dohodla také s hráčovým současným zaměstnavatelem, Fiorentinou. Vedení "Fialek" prý zatím se Zanettiho odchodem nesouhlasilo.

Pomůže Zanetti Brescii udržet se v první lize?

Sto osmdesát centimetrů vysoký fotbalista, který také sedmnáctkrát nastoupil za italský národní tým, působí v klubu, za nějž v minulosti hrávali i dva čeští legionáři Tomáš Řepka a Tomáš Ujfaluši, od sezony 2009/2010. Zatímco vloni nastupoval poměrně pravidelně, letos ho brzdí častá zranění, a proto na hrací ploše zatím strávil jen 366 minut.

Kam dál?

Ond?ej Hlavá? / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Recoba - 21.01. Odpovědět

No podle mě by měl zůstat ve Viole.Vždyt nebýt těch zranění tak si myslím,že hraje.A za Itálii hrál více než 4 zápasy Smajlík 7 asi tak 17x

Recoba

Máš pravdu, opraveno. Na EuroFotbalu píšou 4. Díky za připomínku. ;)

indianajones
Recoba - 22.01. Odpovědět

Smajlík 1 Smajlík 18

Recoba
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články