Zpět na » Serie A » AC Milán remizoval v Lecce, Inter může jít na rozdíl tří bodů

Serie A - AC Milán remizoval v Lecce, Inter může jít na rozdíl tří bodů

AC Milán remizoval v Lecce, Inter může jít na rozdíl tří bodů © goal.com - Lecce

3

16.01. - REVIEW Pokud Inter Milán zvítězí ve dvou dohrávkách, dostane se na druhé místo za AC Milán a bude ztrácet pouze tři body. Dnes totiž v posledním zápase 20. kola uhrálo Lecce na své půdě proti Rossoneri remízu 1:1.

Ještě v loni trénoval Leonardo AC Milán a chtěl s ním vybojovat titul. Teď však stojí v jiné pozici. Brazilský trenér koučuje Inter Milán a daří se mu skvěle. Ve třech zápasech získal plných devět bodů a pokud Nerazzurri vyhrají dvě dohrávky, dostanou se na druhé místo a budou ztrácet už jen tři body.

V posledním zápase 20. kola totiž AC Milán opět ztratil. Po brance Ibrahimoviče ze 49. minuty sice hosté vedli, ale zatím sestupující Lecce se nevzdalo a dokázalo skórovat.

Brance předcházela tyčka Di Micheleho z 81. minuty. Hned o minutu poté vyrovnal po přihrávce Munariho Ruben Olivera. AC Milán tak remizoval v Lecce 1:1.

Lecce - AC Milán 1:1
Branky: 82. Olivera - 49. Ibrahimovič