Zpět na » Serie A » I italské týmy už začaly přípravu

Serie A - I italské týmy už začaly přípravu

I italské týmy už začaly přípravu © -

5

25.07. - I italské týmy včera začaly svou přípravu. Do přípravných zápasů se včera zapojili AS Řím, Neapol, Catania, Lazio a Juventus. Kromě Catanie všichni uspěli.

Italské týmy konečně začaly svou přípravu. A téměř všechny kluby uspěly. Lazio si poradilo s Vicenzou v poměru 2:1. Na výhře se jednou brankou podílel český útočník Libor Kozák.

Zvítězil i městský rival Lazia, AS Řím. Ten rozstřílel Sudtirol 4:1. O branky se navíc zasloužili všichni útočníci. V první půli se nejprve trefil Francesco Totti, ve druhé půli přidal další branku Jeremy Menez, poté Okaka Chuka a nakonec také Adriano, který si připsal svou první branku v novém působišti.

V prvním přátelském duelu vyhrála i Neapol, která si poradila s Mezzocoronou v nejtěsnějším poměru. O jedinou branku zápasu se postaral Ezequiel Lavezzi.

Jen málokdo čekal úspěchy Juventusu a Catanie. Zatímco ale Catania nedala ani branku a s Marseille prohrála 2:0, Juventus dokázal zvítězit nad Lyonem v poměru 2:1. Lyon se sice díky penaltě dostal do vedení, pak však dostal Cissoko červenou kartu a Stará dáma toho dokonale využila.

V první půli dokázal z penalty vyrovnat Alessandro Del Piero a ve druhé půli rozhodl o vítěztví Juve Simone Pepe, který v Juventusu hostuje z Udinese.

Lazio - Vicezna 2:1
Branky Lazia: 25. Bresciano (pen.), 36. Kozák

Sudtirol - AS Řím 1:4
Branky AS: 19. Totti, 68. Adriano, 85. Menez, 90. Okaka

Mezzocorona - Neapol 0:1
Branka Neapole: 18. Lavezzi

Juventus - Lyon 2:1
Branky Juventusu: 39. Del Piero (pen.), 75. Pepe