Zpět na » Serie A » Galliani: S Džekem nejednáme

Serie A - Galliani: S Džekem nejednáme

Galliani: S Džekem nejednáme © goal.com - Edin Džeko

2

Líbilo se

16.07. - Viceprezident milánského AC Adriano Galliani dementoval "zaručené" zprávy některých médií, která informovala o tom, že Edin Džeko je v kontaktu s AC Milán.

Spekulace o tom, zda reprezentant Bosny a Hercegoviny a bývalý hráč českých Teplic zůstane ve Wolfsburgu, kde se v minulé sezoně stal nejlepším bundesligovým střelcem, nebo zamíří do některého z věhlasnějších celků, neznají konce. S AC Milán je přitom Džeko spojován již více než rok.

Tisk: Džeko si vybral AC Milán

Jeho možný přestup do milánského klubu však nejspíš neumožní finanční požadavky Wolfsburgu. Přesto však tento týden některá média psala, že jediným celkem, do kterého má Džeko zájem v létě zamířit, je AC Milán, a že se otevírají nová jednání.

Džeko nepřijde, Podolski dost možná ano

S něčím podobným však Adriano Galliani nesouhlasí. "Ty zvěsti o Edinu Džekovi jsou jenom fámy. K žádným jednáním nedošlo a myslím, že ani nedojde," sdělil tisku viceprezident milánského družstva s tím, že mnohem reálněji vypadá možný příchod Lukase Podolského, za nějž německý celek 1. FC Kolín požaduje sumu ve výši 12 milionů eur. Částka, na kterou si Wolfsburg cení Džeka, je přitom bezmála čtyřikrát tak vyšší.

Kam dál?

Ond?ej Hlavá? / TribalFootball.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
mesto - 16.07. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://sante.blog.cz/

mesto
Area59 - 16.07. Odpovědět

50 melcku za džeka? Smajlík 3 trochu moc ale jestli maj teplice jeste nejaky ty procenta z prodeje tak by si zase mohli poradne vydelat Smajlík 4 Smajlík 4

Area59

Wolfsburg by za něj chtěl nevím co...

ostravak
Voky - 16.07. Odpovědět

Ronaldinha Pata 30 M

Voky
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články