Zpět na » Serie A » Toni se vrací do reprezentace

Serie A - Toni se vrací do reprezentace

0

Líbilo se

18.08. - Reprezentační trenér Roberto Donadoni zveřejnil nominaci na přátelský zápas s Maďarskem, který je na programu ve středu 22. srpna v Budapešti. K azurovému výběru se vrací i útočník Bayernu Luca Toni. Nejlepší střelec Serie A ze sezóny 2005/06 odehrál poslední utkání za Itálii koncem března. Tehdy Skotsko porazil dvěma góly.

Donadoni překvapil nominací gólmana Curciho z římského AS. Curci sice hájil pozici jedničky v bývalém reprezentačním výběru do 21 let, nyní však podává v dresu giallorossi nevyrovnané výkony. Navíc v římském klubu dělá náhradníka brazilskému kolegovi Donimu.

Nejvíce zástupců v nominaci na Maďarsko má AC Milán. Z Ancelottiho mužstva si Donadoni vybral Inzaghiho, Pirla, Odda, Gattusa a Ambrosiniho. Druhé nejpočetnější zastoupení má překvapivě Palermo s Dianou, Barzaglim a Zaccardem. Dva fotbalisty má v azurovém týmu i nováček Juventus Turín. Z krajánků Donadoni povolal Grossa, Zambrottu, Cannavara a Toniho. Mistrovský Inter bude reprezentovat pouze Marco Materazzi.

Donadoniho nominace:
Brankáři: Marco Amelia (Livorno), Gianluigi Buffon (Juventus), Gianluca Curci (AS Řím).
Obránci: Andrea Barzagli (Palermo), Fabio Cannavaro (Real Madrid), Fabio Grosso (Lyon), Marco Materazzi (Inter), Massimo Oddo (AC Milán), Cristian Zaccardo (Palermo), Gianluca Zambrotta (Barcelona).
Záložníci: Massimo Ambrosini (AC Milán), Alberto Aquilani (AS Řím), Aimo Stefano Diana (Palermo), Gennaro Ivan Gattuso (AC Milán), Angelo Palombo (Sampdoria), Andrea Pirlo (AC Milán).
Ăštočníci: Alessandro Del Piero (Juventus), Antonio Di Natale (Udinese), Filippo Inzaghi (AC Milán), Fabio Quagliarella (Udinese), Luca Toni (Bayern)

/ gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články