Zpět na » Serie A » Barzagli kapitánem Palerma

Serie A - Barzagli kapitánem Palerma

0

Líbilo se

17.08. - Palermu už zná svého nového kapitána. Kapitánskou pásku po Corinim převezme stoper Andrea Barzagli.

Mistr Světa z Německa byl letos v létě neustále spojován s přestupem do Juventusu nebo Fiorentiny. Prezident Palerma ho ale odmítl pustit za méně než 17 milionů euro a tato suma zájemce odradila. Barzagli tak zůstal v Palermu a nyní bude jeho novým kapitánem.

"Být kapitánem Palerma je pro ně veliká čest. V tomhle dresu mám vždycky skěvlý pocit. Nevěřil jsem, že mi bude tahle role svěřena, protože jsem dlouho doufal v přestup do jiného klubu. Ale teď jsem rád, že jsem zůstal v Palermu a že mi klub věří," prohlásil Barzagli.

"Všichni tady chceme dosáhnout nejvyšší možné výkonnosti a jsme toho schopní. Musíme přebudovat naše vzájemné vztahy s fanoušky a pokud budou spoluhráči souhlasit, jsem připraven vystupovat jako jejich zástupce," říká Barzagli.

Na první trénink klubu před novou sezonou přišlo přes deset tisíc fanoušků. To je pro klub velmi pozitivní. Barzagli ale věří, že klub se musí zlepšit, aby si přízeň udržel.

"My obránci musíme hrát lépe. A jsme toho schopní, vždyť Palermo má skvělé obránce. Jsem si jistý, že si vezmeme ponaučení do zápasu proti Zaragoze. Nedělní zápas je pro nás první ostrá zkouška, skutečný test," vyhlíží Barzagli nedělní zápas proti Realu Zaragoza.

Po zápase se Zaragozou už čeká Palermo start do Serie A. Na stadion Renza Barbery v prvním kole zavítá AS Řím. Barzagliho a spol. čeká těžký úkol.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články