Zpět na » Serie A » Leon hvězdou kola

Serie A - Leon hvězdou kola

Leon hvězdou kola © goal.com - Janov

0

05.11. - Shrnutí kola plus pohled italských médií: Hvězdou kola se stal záložník CFC Janov Leon. Osobností kola je Mauro Camoranesi, zklamáním defensiva Lazia Řím.

Šikovný Leon nabral parádní formu. Už proti Fiorentině předváděl skvělé kousky, které nyní ještě překonal zápasem proti Palermu. Dvakrát navíc překonal soupeřova brankáře a pomohl svému týmu k bodu.

Mauro Camoranesi se vrátil do sestavy Juventusu po dlouhém zranění. Naskočil přitom hned do Derby D´Italia proti Interu. Camoranesi ale hned brankou rozhodl o konečné remíze 1:1.

Všichni čekali, jak se Sampdoria vypořádá s debaklem od AC Milán v zápase proti nevyzpytatelnému Cagliari. Hosté to udělali s velkou grácií, třebi brankami během deseti minut prvního poločasu zápas rozhodli.

Zklamání kola:
Obrana Lazia už tým poněkolikáté potopila. Po hrozivých zaváháních mladého brankáře Muslera i jeho kolegy Ballotty se tentokrát pod porážku od Fiorentiny podepsala prakticky celá obrana.