Zpět na » Serie A » Ze soupisek italských týmů 5

Serie A - Ze soupisek italských týmů 5

0

Líbilo se

24.08. - FotbalPortal představuje svým čtenářům zajímavosti ze soupisek týmů Serie A zveřejněných Datasportem. V posledním, pátém, díle přinášíme informace o týmech Sampdorie, Sieny, Turína a Udinese. Vybíráme nejstaršího hráče, nejzkušenějšího muže, počet cizinců na soupisce a předběžnou základní sestavu.

Nejstarším hráčem Mazzarriho týmu bude záložník Sergio Volpi (33 let). Nejvíce zkušeností má Luigi Sala s 268 zápasy odehranými v nejvyšší soutěži. Sampdoria má na soupisce pět cizinců, a to dva Ĺ výcary, Argentince, Ukrajince a Nigerijce.

Pravděpodobná sestava Sampdoria: (3-4-2-1): Castellazzi; Lucchini, Sala, Accardi; Maggio, Palombo, Volpi, Pieri; Montella, Bellucci; Caracciolo.

Nejstarším hráčem Sieny bude kanonýr Enrico Chiesa (36 let). Kapitán Toskánců je i nejzkušenějším fotbalistou bíločerných. V Serii A odehrál již 378 zápasů. Siena má na soupisce 13 cizinců - nejvíce zástupců v toskánském týmu mý Brazílie (4) a Argentina (3). Česko zastupuje Lukáš Jarolím.

Pravděpodobná sestava Siena: (4-3-3): Manninger; Bertotto, Loria, Portanova, Grimi; Vergassola, Codrea, De Ceglie; Chiesa, Bucchi, Maccarone.

Nejstarším fotbalistou Novellinova týmu bude posila z Palerma, záložník Eugenio Corini (37 let). Corini je současně i nejzkušenějším mužem v turínském dresu. V Serii A odehrál 302 zápasů. Na soupisce Granata nalezneme 5 cizinců - Australana, Srba, Chorvata, Japonce a Francouze.

Pravděpodobná sestava Turín: (4-4-2): Sereni; Comotto, Natali, Di Loreto, Lanna; Rosina, Corini, Grella, Barone; Ventola, Bjelanovic.

Nejstarším fotbalistou Udinese bude gólman Antonio Chimenti (37 let). Posila z Cagliari má na kontě i nejvíce zkušeností v týmu. V Serii A Chimenti odchytal 184 utkání. Udinese vstoupí do nové sezóny se 13 cizinci - po dvou zástupcích ve Friuli má Česko, Brazálie a Ĺ výcarsko.

Pravděpodobná sestava Udinese: (4-3-3): Handanovic; Mesto, Zapata, Felipe, Dessena; Pinzi, Obodo, Inler; Quagliarella, Floro Flores, Di Natale.

Infromace pocházejí ze zdroje www.datasport.it, jednotlivé soupisky se ještě mohou změnit.

/ datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články