Zpět na » Serie A » Barzagli kritizuje novináře

Serie A - Barzagli kritizuje novináře

0

Líbilo se

08.09. - Andrea Barzagli očekává, že proti Francii bude hrát od začátku. Je ale rozčílený na média, která na něho v předzápasových prognózách zapomínají.

Italové nyní mají drobné problémy na stoperu. Alessandro Nesta ukončil reprezentační kariéru a jeho očekávaný náhradník Marco Materazzi je dlouhodobě zraněn. Italové tak hledají druhého stopera k Fabiu Cannavarovi. Média často zmiňovala jméno Christiana Panucciho, ale ještě raději by viděli jméno nějakého stopera z mladé generace. Trenér Donadoni dá nakonec zřejmě šanci Barzaglimu, který hrál i na MS v Německu.

"Po vypadnutí Nesty a zranění Materazziho jsem v novinách četl všechna možná jména kromě svého. Už jsem hrál ve dvojici s Fabiem Cannavarem na Mundialu, odehrál jsem i zápas ve Francii. Tohle za sebou ostatní mladí obránci nemají," prohlásil rozčilený Barzagli.

"Když v novinách čtete, že kromě Nesty, Cannavara a Materazziho Itálie nemá střední obránce, je to pro mladé obránce velmi demotivující," prohlásil dále kapitán Palerma. Barzagli prohlásil, že se těší až Francii oplatí porážku z prvního kvalifikačního zápasu.

"Odevzdám ze sebe všechno. Všem ukážu, že jsem výborný obránce. Také doufám, že si tím zajistím místo v azzurovém dresu. V tomhle zápase nesmíme nikdo udělat chybu a vydat ze sebe to nejlepší. Nemám strach z odpovědnosti," prohlásil bojovně naladěný Barzagli.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články