Zpět na » Serie A » Mexes slibuje odplatu

Serie A - Mexes slibuje odplatu

Mexes slibuje odplatu © gazetta.it -

0

25.02. - Obránce AS Řím Philippe Mexes slibuje, že v odvetě Ligy mistrů v Římě fanoušci uvidí naprosto odlišný výkon, než tomu bylo ve včerejším zápase na Emirates Stadium, ve kterém Arsenal zvítězil poměrem 1:0.

Zápas rozhodla proměněná penalta Robina Van Persieho z prvního poločasu. Giallorossi v odvetě budou muset podat o dost zlepšený výkon a zejména vstřelit branku, aby uchovali na živu sen postoupit do další fáze této prestižní soutěže.

Arsenal hrál velmi dobře, zejména v prvním poločase,“ přiznal Mexes pro Forzaroma.info.

Na druhé straně jsem přesvědčený, že diváci v odvetě uvidí naprosto odlišný „AS Řím“. Hodně jsme si věřili, že tam můžeme uhrát příznivý výsledek do odvety, který by nám dal šanci postoupit do další fáze soutěže.“

Co ta penalta? Myslím si, že skutečně byla, protože se dostal přede mě a já chyboval v tom, že jsem mu šel pod nohy.“

Žlutou kartu v zápase viděl Danielle De Rossi a tak v odvetném utkání bude „Lupi“ chybět.

Je to pro nás velmi špatná zpráva, ale není důvod pro paniku. Nyní potřebujeme se soustředit na to, co bude a zkusit na Stadio Olimpico zvítězit.“