Zpět na » Serie A » Piacenza prochází krizí

Serie A - Piacenza prochází krizí

0

01.09. - Výsledky 2. kola Serie B: První výhru si po sestupu do nižší soutěže připsalo Chievo, které před domácím publikem porazilo Triestinu 3:0. Ascoli nestačilo na Ravennu a Messina zvítězila nad Cesenou. Bez ztráty bodu prochází soutěží Brescia, Lecce a Modena, která překvapivě bodovala na půdě Piacenzy.

Piacenza prohrála již potřetí v řadě. Minulou sobotu utrpěla debakl v Ascoli Picenu, ve středu vypadla z poháru po prohře s Regginou a nyní doma podlehla Modeně. Dnes v derby neuhájili červenobílí náskok z první půle, který jim zajistil Kharja. Ve prospěch Modeny otočil zápas Okaka Chuka s Brunem.

Bez bodu zůstává i Bari, které v Rimini přišlo o remízu v poslední minutě. Na nule jsou i týmy Grosseta, Avellina a Spezie. Ta má před sebou však pondělní dohrávku s Boloňou.

Výsledky 2. kola Serie B:
Grosseto - Brescia 0:1 (92' Mannini)
Avellino - Mantova 0:1 (77' Corona)
Chievo - Triestina 3:0 (21' Mantovani, 27' Pellissier, 45' Italiano)
Lecce - Treviso 1:0 (12' Tiribocchi)
Messina - Cesena 1:0 (31' Degano)
Piacenza - Modena 1:2 (45' Kharja - 55' Okaka Chuka, 64' Bruno)
Pisa - Frosinone 0:1 (50' Amerini)
Ravenna - Ascoli 2:1 (56' Succi, 71' Chianese - 84' Guberti)
Rimini - Bari 2:1 (30' Jeda pen., 90' Regonesi - 5' Lanzafame)
Vicenza - Albinoleffe 1:1 (39' Schwoch - 70' Cellini)

Piacenza 0

Střelci: 3 góly Cellini (AlbinoLeffe), 2 Soncin (Ascoli), Pellissier (Chievo), Tiribocchi (Lecce), Longo (Modena), Castillo (Pisa)