Zpět na » Serie A » Inter vyhrál v Empoli

Serie A - Inter vyhrál v Empoli

0

01.09. - Inter Milán vstoupil do druhého kola zápasem na hřišti v Empoli. Inter nakonec dvěma brankami Zlatana Ibrahimoviče porazil Empoli 2:0. +video

Empoli - Inter 0:2 (13' a 83' Ibrahimovič)

Inter do zápasu překvapivě nenasadil Christiana Chivu. Potrestaného brankáře Julio Cesara nahradil Toldo, v útoku dostali důvěru Zlatan Ibrahimovič a David Suazo. A právě švédský útočník si připsal první branku. Po pasu Maicon si Zlatana nezastavil ani obránce Raggi, ani brankář Balli a Inter vedl v poločase 1:0.

Ve druhé půli Inter dlouho jen v klidu držel vedení. Domácí se snažili o vyrovnání, ale Inter zkušeným výkonem nepouštěl Empoli vůbec k ničemu. Trenéru Cagnimu nepomohlo ani trojí střídání, zato Interu se střídání vyplatilo. Figo, který vystřídal Suaza, ve spolupráci s Cesarem připravili pozici pro Ibrahimoviče, který se znovu nemýlil. Inter tak díky dvěma brankám Zlatana Ibrahimoviče zvítězil v Empoli 2:0 a připsal si první výhru v sezoně.

Empoli: Balli; Raggi, Marzoratti, Adani (65' Abate), Tosto; Busce, Giacomazzi, Moro, Antonini (58' Giovinco); Vannucchi; Saudati (46' Pozzi)
Inter: Toldo; Maicon, Cordoba, Samuel, Maxwell (74' Chivu); Zanetti, Stankovič, Cambiasso, Cesar (88' Dacourt); Suazo (72' Figo), Ibrahimovič