Zpět na » Serie A » Boloňa zastavila Bresciu, remizovala s ní 2:2

Serie A - Boloňa zastavila Bresciu, remizovala s ní 2:2

0

25.09. - V 6. kole Serie B ztratila vedoucí Brescia první body. Na půdě Boloni remizovali Cosmiho svěřenci 2:2. Na Bresciu se bodově dotáhlo Albinoleffe, které gólem v závěrečných minutách porazilo Cesenu. Třetí místo sdílí Chievo a Lecce.

Brescia se v Boloni ujala vedení gólem Tacchinardiho. Bývala opora Juventusu a italské reprezentace skórovala potřetí v řadě. Jenže domácím se v úvodních minutách druhé půle podařilo výsledek otočit. Zisk bodu za remízu tak musel Lombarďanům zachraňovat Lima v 83. minutě.

První výhru zaznamenala Spezia, která si poradila s Frosinone snadno 3:0. O třetí místo bojuje Chievo a Lecce. Zatímco Veronští doma zvítězili nad Avellinem zásluhou tref Pellissiera a Obinny vysoko 3:0, klub ze Salenta porazil Piacenzu až gólem z nastavení. Hůře než Chievo si vedou další dva lonští účastníci Serie A. Ascoli má na kontě 9 bodů a Lecce ještě o jeden méně.

Výsledky 6. kola Serie B:

AlbinoLeffe - Cesena 1:0 (87' Pericob)
Bari - Mantova 2:0 (31' Galasso, 92' Santoruvo)
Bologna - Brescia 2:2 (50' Adailton, 59' Mingazzini - 16' Tacchinardi, 83' Lima)
Chievo - Avellino 3:0 (72' a 81' Pellissier, 88' Obinna)
Messina - Treviso 2:0 (12' Biancolino pen., 94' Coppola)
Piacenza - Lecce 0:1 (92' Tulli)
Pisa - Triestina 2:1 (39' Kutuzov, 59' Cerci - 64' Granoche pen.)
Ravenna - Grosseto 2:1 (31' Pivotto, 65' Succi - 43' Valeri)
Rimini - Modena 1:0 (78' Vantaggiato)
Spezia - Frosinone 3:0 (13' Zaninelli, 20' Saverino pen., 60' Guidetti)
Vicenza - Ascoli 1:1 (59' Capone - 69' Bernacci)