Zpět na » Serie A » Trezeguet vystřelil Juventusu výhru

Serie A - Trezeguet vystřelil Juventusu výhru

0

30.09. - Branka Davida Trezeguet v nastaveném čase rozhodla turínské derby. Juventus sice nebyl výrazně lepším týmem, ale díky schopnostem francouzského kanonýra bere všechny body.

Turín - Juventus 0:1 (93' Trezeguet)

Po delší době první turínské derby si v základní sestavě Juventusu vychutnávali oba dva Češi. Jak Nedvěd, tak Grygera navíc rozhodně nezklamali. Juventusu chyběl zraněný Iaquinta, trenér Ranieri měl proto na hřišti pouze dva útočníky, které vydatně doplňovali především Nedvěd a Palladino. Svou úrovní však derby mírně zklamalo. Po dosti nudném prvním poločase mnozí očekávali nápor Juventusu. Juventus sice více držel míč, tlak ale nepřicházel. Ještě po devatesáti minutách svítil na ukazateli stav 0:0 a střely na branku pouze 2:2. Ve třetí mínutě nastavení ale z ničeho nic udeřilo. Kanonýr Staré dámy David Trezeguet překonal obranu Toros a vystřelil nováčkovi všechny tři body.